Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Su Haznesi:
Yok

Lorenzo VC4290 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Lorenzo VC4290 X-PERT Şarjlı Katlanabilir Dikey Pratik Kablosuz Süpürge - Şarj Ünite Hediyeli

Satıcı: AkkoçMakina

7.163,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 7163.26
VC4290 X-Pert Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge 380W - Katlanabnilir Tüp Boru - Özel Tasarım Şarj Stand - Altın

Satıcı: SANJANA BEAUTY

8.041,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 8041.16
Lorenzo Vc4290 Altın Lrz 1030 Kablosuz Şarjlı Süpürge 380W - Ayaklı Ünite Dahil

Satıcı: Hepsibende

8.232,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 8232.50
LORENZO VC4290 ALTIN LRZ 1030 KABLOSUZ ŞARJLI SÜPÜRGE 380W-AYAKLI ÜNİTE DAHİL

Satıcı: Hepsibende

8.288,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 8298
Lorenzo VC4290 Kablosuz Şarjlı Süpürge 380W - Ayaklı Ünite Dahil - Altın

Satıcı: Padella

8.540,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 8540.19
LORENZO VC4290 MAVİ LRZ 1028 KABLOSUZ ŞARJLI SÜPÜRGE 380W - AYAKLI ÜNİTE DAHİL

Satıcı: SANJANA BEAUTY COSMETİC

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 9199.00
LORENZO VC4290 ALTIN LRZ 1030 KABLOSUZ ŞARJLI SÜPÜRGE 380W - AYAKLI ÜNİTE DAHİL

Satıcı: SANJANA BEAUTY COSMETİC

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 9199.00
Vc4290 X-Pert 380W Bldc Dikey Şarjlı Süpürge Bakır

Satıcı: SANJANA BEAUTY COSMETIC

9.255,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 9255.10
LORENZO VC4290 X-PERT Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge 380W - Katlanabnilir Tüp Boru - Özel Tasarım Şarj Stand

Satıcı: SANJANA BEAUTY COSMETİCS

9.485,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 9485.07
Lorenzo VC4290 Dikey şarjlı süpürge 380 W Subma Rine

Satıcı: SANJANA BEAUTY COSMETİCS

9.485,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 9485.07
Lorenzo VC4290 X-PERT Şarjlı Katlanabilir Dikey Pratik Kablosuz Süpürge - Şarj Ünite Hediyeli

Satıcı: Lorenzo

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 19999.00

Lorenzo VC4290 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Lorenzo VC4290 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

Lorenzo VC4290 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.