Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Kablo Uzunluğu:
5 m
Ses Seviyesi:
70 dB
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1.6 litre

Luxell LXCC-02 Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Luxell Lxcc-02 500 Watt Koltuk-Halı Yıkama ve Leke Çıkartma Makinesi - Beyaz

Satıcı: dtmexpress | 6 yorum

5.459,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 5459.09
Luxell Lxcc-02 500 Watt Koltuk-Halı Yıkama Ve Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: DTM Express

5.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5339.10
Luxell Lxcc-02 Koltuk Halı Yıkama Makınesı 500 W

Satıcı: DTM Express

5.560,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 5560.27
Luxell Lxcc-02 500 Watt Koltuk-Halı Yıkama Ve Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

5.776,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 5776.10
Luxell LXCC-02 500 Watt Koltuk-Halı Yıkama Ve Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: MarketPlace

5.879,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 5879.02
Luxell Lxcc-02 500 Watt Koltuk-Halı Yıkama ve Leke Çıkartma Makinesi - Beyaz

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE | 6 yorum

5.905,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 5905.90
Luxell LXCC-02 500 Watt Koltuk-Halı Yıkama Ve Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: dtmexpress

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 5999.00
LUXELL LXCC-02 KOLTUK HALI YIKAMA MAKINESI 500 W

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

6.035,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 6035.70
LUXELL LXCC-02 KOLTUK HALI YIKAMA MAKINESI 500 W

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

6.314,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 6314.70
Luxell Lxcc-02 Koltuk Halı Yıkama Makınesı 500 W

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

6.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

10 6760
Luxell Lxcc-02 Koltuk Halı Yıkama Makınesı 500 W

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

6.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 6950.00

Luxell LXCC-02 Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Luxell LXCC-02 Halı Yıkama Makinesi Temel Özellikleri

Yok
5 m
70 dB
Var
1.6 litre

Luxell LXCC-02 Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• En 240 mm
• Boy 308 mm
• Derinlik 320 mm
• Kablo Uzunluğu 5 m

Luxell LXCC-02 Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.