Buhar Basıncı (Maks.):
5 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
2100 W
Isınma Süresi:
720 sn
Net Ağırlık:
3.6 kg
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
2 litre

Mieco Stella Deluxe Buharlı Temizleyici Fiyatları

Mieco Stella 5 Bar/ 2000W / Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi + Ütü Başlığı ve Eldiven Hediyeli - Beyaz

Satıcı: Gondolbaşı | 64 yorum

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 4199.00
Mieco Stella5 Bar / 2000W / Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi - Ütü Başlığı ve Eldiven Hediye- Beyaz

Satıcı: Gondolbaşı

4.184,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 4184.07
Mieco Stella Deluxe 5 Bar/ 2100W / 20 Parça Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi - Beyaz

Satıcı: Gondolbaşı

4.360,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 4360.10
Mieco Stella 5 Bar/ 2000W / Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici + Ütü Başlığı ve Eldiven Hediyeli - Beyaz

Satıcı: Gondolbaşı

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 4399.00
Mieco Stella 5 Bar/ 2000W / Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi + Ütü Başlığı ve Eldiven Hediyeli - Beyaz (Soğuk Beyaz)

Satıcı: Gondolbaşı

4.399,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 4399.12
Mieco Stella Deluxe Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizlik Makinesi 2100W 5 Bar Beyaz Aksesuarlar ile

Satıcı: Evcenter AVM | 57 yorum

4.549,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4549.09
Mieco Stella Deluxe 5 Bar/ 2100W / Çok Fonksiyonlu 25 Parça Buharlı Temizleme Makinası - Beyaz

Satıcı: Gondolbaşı

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 4599.00
Mieco Stella Deluxe 5 Bar/ 2100W / Çok Fonksiyonlu 20 Parça Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi - Beyaz

Satıcı: Gondolbaşı

4.769,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

8 4769.10
Mieco Stella 2100W / Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi (20 Parça)

Satıcı: Evcenter AVM

4.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4790.00
Mieco Stella 2100W / Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici - Buharlı Temizlik Makinesi (20 Parça)

Satıcı: Gondolbaşı

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4799.00
Mieco Stella Deluxe 5 Bar 2100W Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici Buharlı Temizlik Makinesi 20 Parça Beyaz

Satıcı: Gondolbaşı

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 4799.00
Mieco Stella Deluxe 5 Bar/ 2100 W / 20 Parça Buharlı Temizleyici beyaz

Satıcı: gondolbasi

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 5749.00
Mieco Stella Deluxe 5 Bar/ 2100 W / 20 Parça Buharlı Temizleyici beyaz

Satıcı: 4E1D

6.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 6349.00

Mieco Stella Deluxe Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

Mieco Stella Deluxe Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

5 bar
2100 W
720 sn
3.6 kg
Var
2 litre

Mieco Stella Deluxe Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Buharlı Temizleyici
• Süpürge Türü Yatay Süpürge
• Max. Isıtıcı Gücü 2100 W
• Isınma Süresi 720 sn
• Buhar Basıncı (Maks.) 5 bar
• Kullanım Alanı Cam Yüzeyler Tüm Sert Zeminler

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Yatay

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 3.6 kg

Mieco Stella Deluxe Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.