Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
11 m
Net Ağırlık:
8.7 kg
Kablo Uzunluğu:

Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Elektrikli Süpürge Fiyatları

Miele Blizzard CX1 Parquet Tech Mavi - Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: MK EV ALETLERİ SAN.TİC.A.Ş.

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 24999.00
Miele Blizzard Cx1 Cat&Dog Mango Red Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: GAMA EV ALETLERİ

25.583,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 25583.75
Miele Blizzard SKCF5 CX1 Cat-Dog Powerline 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: AiryshopAS

26.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 26199.10
Miele Blizzard Cx1 Cat&Dog Mango Kırmızı Skcf5 890 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Airyshop

26.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 26699.10
Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Mango Kırmızı - Toz Torbasız Süpürge - Bordo

Satıcı: Gama Ev Aletleri | 116 yorum

26.969,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 26969.07
Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Mango Kırmızı - Toz Torbasız Süpürge - Bordo

Satıcı: Airyshop | 116 yorum

27.899,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 27899.07
Miele Blizzard Cx1 Cat Dog Powerline Skcf3 890 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Galeribeyaz

28.123,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 28123.10
Miele Blizzard SKCF5 CX1 Cat-Dog Powerline 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: GamaEvAletleri

28.497,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 28497.22
Miele Blizzard Cx1 Cat&Dog Skcf5 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, Mango Kırmızısı

Satıcı: Galeribeyaz

29.666,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 29666.07
Miele Blizzard Cx1 Cat&Dog Skcf5 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, Mango Kırmızısı

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

29.759,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 29759.07

Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
11 m
8.7 kg
Ses Seviyesi:
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 8.7 kg
• Kablo Uzunluğu 7.5 m
• Hareket Yarıçapı 11 m

Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.