Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
11 m
Net Ağırlık:
8.6 kg
Kablo Uzunluğu:

Miele Blizzard CX1 Comfort XL Elektrikli Süpürge Fiyatları

Miele Blizzard Cx1 Comfort Xl Lotos Beyaz - Skmf5

Satıcı: MK Ev Aletleri | 20 yorum

27.666,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 27666.57
Miele Blizzard Cx1 Comfort Xl Lotos Beyaz - Skmf5

Satıcı: erbalcionline | 20 yorum

27.833,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 27833.97
Miele Blizzard CX1 Comfort XL Lotus Beyazı - Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: MK EV ALETLERİ SAN.TİC.A.Ş.

28.379,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 28379.11
Miele Blizzard CX1 Comfort XL Lotus Beyazı - Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Miele

30.093,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 30093.00
Blizzard CX1 Comfort XL Lotos Beyaz Elektrikli Süpürge 30.093,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 30093.00
Miele Blizzard SKMF5 CX1 Comfort XL Lotos Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: mkevaletlerietiler

30.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 30499.00
Miele Blizzard Cx1 Comfort Xl Lotus Beyazı - Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

37.190,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 37190.70
Miele Blizzard Cx1 Comfort Xl Torbasız Süpürge Lotus Beyazı

Satıcı: MK EVALETLERİ

38.270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 38270.00
Miele Blizzard SKMF5 CX1 Comfort XL Lotos Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: DeneyselEvAletleri

40.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 40990.00

Miele Blizzard CX1 Comfort XL Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Miele Blizzard CX1 Comfort XL Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
11 m
8.6 kg
Ses Seviyesi:
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Miele Blizzard CX1 Comfort XL Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Diğer Filtreler Hava Filtresi

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 8.6 kg
• Kablo Uzunluğu 6.5 m
• Hareket Yarıçapı 11 m

Miele Blizzard CX1 Comfort XL Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.