Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Hareket Yarıçapı:
11 m
Net Ağırlık:
8.4 kg
Kablo Uzunluğu:
Su Haznesi:
Yok

Miele Blizzard CX1 Series 120 Powerline Elektrikli Süpürge Fiyatları

Miele Blizzard CX1 PowerLine Grafit Gri - SKRF5, Miele

Satıcı: Nettetech

19.160,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 19170.55
Miele Blizzard CX1 Grafit Gri - Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: MK EV ALETLERİ SAN.TİC.A.Ş.

19.290,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 19290.54
Miele Blizzard Cx1 Torbasız Süpürge Grafit Grisi

Satıcı: MK EVALETLERİ

19.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 19580.00
Miele Blizzard Cx1 Powerline Skrf5 890W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Gri

Satıcı: IMC HOME | 66 yorum

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 19999.00
Miele Blizzard Cx1 120 Powerline Skrf3 890 W Toz Torbasız Süpürge - Gri

Satıcı: IMC HOME | 331 yorum

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 19999.00
Miele Blizzard Cx1 Powerline Skrf5

Satıcı: MK EVALETLERİ

20.469,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 20469.10
Miele Blizzard CX1 Powerline SKRF5

Satıcı: Deve Yükü

20.709,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 20709.05
Miele Blizzard CX1 Powerline SKRF5

Satıcı: DİLAN OZKUL

20.709,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 20709.05
Miele Blizzard CX1 Powerline SKRF5 890 W Gri Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Deveyükü

20.929,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 20929.09
Miele Blizzard CX1 Powerline SKRF5 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gri

Satıcı: mkevaletlerietiler | 3 yorum

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 21000.00
Miele Blizzard CX1 Grafit Gri - Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: GAMA EV ALETLERİ

21.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 21850.00
Miele Blizzard CX1 Powerline SKRF5 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gri

Satıcı: DeveYukundenal

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 21999.00
Blizzard CX1 PowerLine Graphit Gri Toz Torbasız Süpürge 23.093,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 23093.00
Miele Blizzard CX1 Powerline SKRF5 890 W Gri Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

27.527,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 27527.07

Miele Blizzard CX1 Series 120 Powerline Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Miele Blizzard CX1 Series 120 Powerline Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
11 m
8.4 kg
Yok

Miele Blizzard CX1 Series 120 Powerline Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Hygiene Lifetime Filtre

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Enerji Sınıfı C
• Hava Filtreleme / Emisyon A
• Halı Temizlik Performansı B
• Sert Zemin Performansı A

ÖLÇÜLER

• Boy 310 mm
• Derinlik 515 mm
• Net Ağırlık 8.4 kg
• Kablo Uzunluğu 7.5 m
• Hareket Yarıçapı 11 m

Miele Blizzard CX1 Series 120 Powerline Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.