Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Hareket Yarıçapı:
10 m
Net Ağırlık:
7.7 kg
Kablo Uzunluğu:
Ses Seviyesi:
78 dB

Miele Boost CX1 Powerline Elektrikli Süpürge Fiyatları

Miele Boost CX1 PowerLine Lotus Beyazı - Toz Torbasız Süpürge - Beyaz

Satıcı: MK Ev Aletleri | 53 yorum

18.413,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 18413.07
Miele Boost CX1 PowerLine Lotus Beyazı - Toz Torbasız Süpürge - Beyaz

Satıcı: erbalcionline | 53 yorum

18.414,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 18414.00
Miele Boost CX1 PowerLine Grafit Gri - Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: MK EV ALETLERİ SAN.TİC.A.Ş.

18.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 18530.00
Miele Boost Cx1 Lotos Beyazi Torbasiz Süpürge 11666960

Satıcı: Deve Yükü

19.474,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 19474.05
Miele Boost CX1 PowerLine Lotus Beyazı - Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: TuranoğluTicaret

19.552,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 19552.51
Miele Boost CX1 PowerLine NRF0 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gri

Satıcı: mkevaletlerietiler

19.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 19899.05
Miele Boost CX1 PowerLine SNRF0 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: mkevaletlerietiler

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 20000.00
Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız Süpürge Lotus Beyazı

Satıcı: Deveyükü

20.139,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 20139.15
Miele Boost CX1 Powerline Elektrikli Süpürge, Beyaz

Satıcı: Deveyükü toptan

20.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 20509
Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız Süpürge Lotus Beyazı

Satıcı: Derkashop

21.359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 21359.10
Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız Süpürge Grafit Grisi

Satıcı: MK EVALETLERİ

21.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 21360.00
Boost CX1 PowerLine Obsidyen Siyahı Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 21.693,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 21693.00
Boost CX1 Powerline Gri Elektrikli Süpürge 21.693,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 21703
Miele Boost Cx1 Powerline Torbasız Süpürge Lotus Beyazı

Satıcı: LİNAHOME

21.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 21699.00
Miele Boost CX1 Powerline Torbasız Süpürge Lotus Beyazı 23.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

15 23199.00
Miele Boost Cx1 Lotos Beyazi Torbasiz Süpürge 11666960

Satıcı: MEDIAMARKT

23.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 23200.00
Miele Boost CX1 Powerline Toz Torbasız Süpürge Gri 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

17 24999.00

Miele Boost CX1 Powerline Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Miele Boost CX1 Powerline Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
10 m
7.7 kg
78 dB
Su Haznesi:
Yok

Miele Boost CX1 Powerline Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Hava Filtresi

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 7.7 kg
• Kablo Uzunluğu 6.5 m
• Hareket Yarıçapı 10 m

Miele Boost CX1 Powerline Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.