Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Hareket Yarıçapı:
12 m
Net Ağırlık:
6.5 kg
Kablo Uzunluğu:
Ses Seviyesi:
75 dB

Miele Guard L1 Nordic Blue Elektrikli Süpürge Fiyatları

Miele Guard L1 Nordic Blue - Toz Torbalı Süpürge - Mavi

Satıcı: MK Ev Aletleri | 15 yorum

13.949,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 13949.07
Miele Guard L1 Nordic Blue - Toz Torbalı Süpürge - Mavi

Satıcı: erbalcionline | 15 yorum

13.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 13950.00
Guard L1 Nordic Blue - Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: BİG MAĞAZA

15.753,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 15753.00
Miele Guard L1 Nordic Blue - Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: BİG MAĞAZA

15.753,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 15753.00
Miele Guard L1 Nordic Blue - Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: MK EV ALETLERİ SAN.TİC.A.Ş.

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 15999.00
Miele Guard L1 Nordic Blue - Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Miele

16.793,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 16793.00
Guard L1 Nordic Blue Toz Torbalı Süpürge 16.793,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 16803
Miele Guard L1 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge, Nordic Blue, 890W, 3,5L Toz Kapasitesi, Emisyon Gücü Ayarlı, 75dB

Satıcı: Nettetech

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 17009
Miele Guard L1 Nordic Blue - 12559710 NB--SG

Satıcı: Nettetech

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 17999.00
Miele Guard L1 Nordic Blue Toz Torbalı Süpürge mavi

Satıcı: mkevaletlerietiler

19.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 19000.00
Miele Guard L1 Nordic Blue - 12559710 NB--SG

Satıcı: Shop.MK Ev Aletleri

19.600,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 19600.01
Miele Guard L1 Nordic Blue Toz Torbalı Süpürge mavi

Satıcı: ernpazarlama

39.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 39980.00

Miele Guard L1 Nordic Blue Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Miele Guard L1 Nordic Blue Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
12 m
6.5 kg
75 dB
Su Haznesi:
Yok

Miele Guard L1 Nordic Blue Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Hygiene AirClean Filtre

ÖLÇÜLER

• Boy 239 mm
• Derinlik 500 mm
• Net Ağırlık 6.5 kg
• Kablo Uzunluğu 8.5 m
• Hareket Yarıçapı 12 m

Miele Guard L1 Nordic Blue Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.