Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Hareket Yarıçapı:
12 m
Net Ağırlık:
7.1 kg
Kablo Uzunluğu:
Ses Seviyesi:
62 dB

Miele Guard L1 Silence Elektrikli Süpürge Fiyatları

MİELE GUARD L1 SİLENCE 550 W TOZ TORBALI SÜPÜRGE CASA GRİ

Satıcı: Galeribeyaz

13.741,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 13741.85
MİELE GUARD L1 SİLENCE 550 W TOZ TORBALI SÜPÜRGE CASA GRİ

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

13.754,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 13754.12
Miele Guard L1 Silence Ultra Sessiz Toz Torbalı Süpürge Casa Gri

Satıcı: IMC HOME | 4 yorum

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 13999.00
Miele Guard L1 Silence Ultra Sessiz Toz Torbalı Süpürge Casa Gri

Satıcı: Galeri Beyaz | 4 yorum

14.135,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 14135.07
Miele Guard L1 Silence Ultra Sessiz Toz Torbalı Süpürge Casa Gri

Satıcı: GaleriBeyaz

14.895,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 14895.03
Miele Guard L1 Silence 550 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Airyshop

14.915,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 14915.50
Miele Guard L1 Silence 550 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Galeribeyaz

15.129,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 15129.10
Miele Guard L1 Silence Ultra Sessiz Toz Torbalı Süpürge Casa Gri

Satıcı: Airyshop

15.926,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 15926.43
Miele Guard L1 Silence

Satıcı: Galeri Beyaz

16.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 16609
Miele Guard L1 Silence 550 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Airyshop

17.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 17479.00

Miele Guard L1 Silence Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Miele Guard L1 Silence Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
12 m
7.1 kg
62 dB
Su Haznesi:
Yok

Miele Guard L1 Silence Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Hava Filtresi Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• En 288 mm
• Boy 239 mm
• Derinlik 500 mm
• Net Ağırlık 7.1 kg
• Kablo Uzunluğu 8.5 m
• Hareket Yarıçapı 12 m

Miele Guard L1 Silence Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.