Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Hareket Yarıçapı:
11 m
Net Ağırlık:
7.3 kg
Kablo Uzunluğu:
Ses Seviyesi:
77 dB

Miele Guard M1 Standard Flex Nordic Blue Elektrikli Süpürge Fiyatları

Miele Guard M1 Standard Flex Nordic Blue - Toz Torbalı Süpürge - Mavi

Satıcı: erbalcionline | 13 yorum

14.015,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 14015.10
Miele Guard M1 Standard Flex Nordic Blue - Toz Torbalı Süpürge - Mavi

Satıcı: MK Ev Aletleri | 13 yorum

14.042,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 14042.07
Miele Guard M1 Standard Flex Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: Gürbüz-Ev-Aletleri

14.643,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 14643.00
Miele Guard M1 Standard Flex Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: mkevaletlerietiler | 1 yorum

15.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 15250.00
Miele Guard M1 Standard Flex Nordic Blue - Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Nettetech

15.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 15399
Miele Guard M1 Standard Flex Nordic Blue - Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Miele

15.393,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 15393.00
Guard M1 Standard Flex Nordic Blue Toz Torbalı Süpürge 15.393,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 15393.00
MieMiele Guard M1 Standard Flex Nordik Mavi - Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Shop.MK Ev Aletleri

15.680,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 15680.01
Miele Guard M1 Standard Flex Nordic Blue - Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: MK EV ALETLERİ SAN.TİC.A.Ş.

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 16999.00

Miele Guard M1 Standard Flex Nordic Blue Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Miele Guard M1 Standard Flex Nordic Blue Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
11 m
7.3 kg
77 dB
Su Haznesi:
Yok

Miele Guard M1 Standard Flex Nordic Blue Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Hava Filtresi

ÖLÇÜLER

• Boy 227 mm
• Derinlik 496 mm
• Net Ağırlık 7.3 kg
• Kablo Uzunluğu 7.5 m
• Hareket Yarıçapı 11 m

Miele Guard M1 Standard Flex Nordic Blue Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.