Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
4 saat
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
3.6 kg

Miele Triflex HX2 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Miele Triflex HX2 125 Edition Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Airyshop

26.193,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 26193.88
Miele Triflex Hx2 125 Gala Edition Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Airyshop

26.912,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 26912.70
Mıele Triflex Hx2 Lotos Şarjlı Dikey Süpürge Beyaz

Satıcı: Egeizo

27.278,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 27278.50
Miele Triflex HX2 125 Edition Dikey Şarjlı Süpürge gri

Satıcı: AiryshopAS

27.549,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 27549.10
Miele Triflex HX2 125 Edition Kaşmir Gri - Şarjlı Dik Süpürge

Satıcı: Airyshop

28.682,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 28682.30
Miele Triflex HX2 125 Edition Kaşmir Gri - Şarjlı Dik Süpürge

Satıcı: Airyshop

29.759,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 29759.07
Miele Triflex HX2 Lotus Beyazı - Şarjlı Dik Süpürge - Beyaz

Satıcı: MK Ev Aletleri | 35 yorum

31.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 31620.00
Miele Triflex HX2 Lotus Beyazı - Şarjlı Dik Süpürge

Satıcı: Miele

32.394,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 32394.00
Triflex HX2 Lotus Beyazı Şarjlı Dikey Süpürge 32.394,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 32394.00
Miele Triflex HX2 Dikey Süpürge - Beyaz

Satıcı: Shop.MK Ev Aletleri

33.809,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 33809.02
Miele Triflex HX2 Dikey Şarjlı Süpürge beyaz

Satıcı: mkevaletlerietiler

35.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 35249.00
Miele HX2 Triflex Gri Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Nettetech

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 36999.00
Triflex HX2 125 Gala Edition Şarjlı Dikey Süpürge 37.194,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 37204

Miele Triflex HX2 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Miele Triflex HX2 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
4 saat
Var
3.6 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
80 dB
Su Haznesi:
Yok

Miele Triflex HX2 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Diğer Filtreler Hava Filtresi

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 3.6 kg

Miele Triflex HX2 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.