Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
11 m
Net Ağırlık:
4.5 kg

Nilfisk One Allergy EU Elektrikli Süpürge Fiyatları

Nilfisk One Allergy Eu Hepa 14 Toz Torbalı Süpürge, 750W, Beyaz

Satıcı: Serendi Day.Tuk.

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 7909
Nilfisk One Allergy 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

8.613,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 8613.60
Nilfisk One Allergy 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge, Beyaz

Satıcı: teknodeposu

8.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 8629.00
Nilfisk One Allergy Eu - Hepa 14 Filtre Elektrikli Süpürge - Beyaz

Satıcı: Alse Home | 46 yorum

8.835,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 8835.00
Nilfisk One Allergy 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge, Beyaz

Satıcı: ÖRNEK BOBİNAJ MAKİNA

9.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 9250.00
Nilfisk One Allergy Eu - Hepa 14 Filtre Elektrikli Süpürge - Beyaz

Satıcı: Umut Ticaret | 46 yorum

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 9299.07
Nilfisk One Allergy 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: UmutTicaret

9.551,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 9551.63
Nilfisk One Allergy 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: nilfiskturkiye

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 10499.00
Nilfisk One Allergy 750 W 77 dB Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Serendi

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 10999.00
Nilfisk One Allergy 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: CHEFREYON

11.159,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 11159.07

Nilfisk One Allergy EU Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Nilfisk One Allergy EU Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
11 m
4.5 kg
Kablo Uzunluğu:
8 m
Ses Seviyesi:
77 dB
Su Haznesi:
Yok

Nilfisk One Allergy EU Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H14
• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• En 280 mm
• Boy 270 mm
• Derinlik 380 mm
• Net Ağırlık 4.5 kg
• Kablo Uzunluğu 8 m
• Hareket Yarıçapı 11 m

Nilfisk One Allergy EU Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.