Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
9 m
Net Ağırlık:
4 kg
Kablo Uzunluğu:
6 m

Philips XB2142/10 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Philips Powercyclone Xb2142/10 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Teknoforum Teknoloji

4.809,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4809.40
Philips XB2142/10 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi-siyah

Satıcı: bulutlarteknoloji

4.813,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 4813.84
Philips XB2142/10 750 W TOZ TORBASIZ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Satıcı: dükkan45

4.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4840.00
Philips XB2142/10 750 W TOZ TORBASIZ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Satıcı: evimeesya

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 4999.00
Philips Powercyclone Xb2142/10 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: firsatkolay

5.219,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5219.10
Philips XB2142/10 – Siyah/gri Torbasız Süpürge (2000 Serisi, 850 W) - Siyah - Gri

Satıcı: teknogros | 13 yorum

5.477,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 5477.70
Philips XB2142/10 – Siyah/gri Torbasız Süpürge (2000 Serisi, 850 W) - Siyah - Gri

Satıcı: BİZDENSEÇ | 13 yorum

5.487,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 5487.00
Philips Xb2142/10 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Firsatkolay

5.570,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 5570.70
Philips XB2142/10 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi-siyah

Satıcı: teknogros

5.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 5649.00
Philips Xb2142/10 850 W Toz Torbasız Süpürge Türk Kahve Makinesi Hediyeli

Satıcı: Yakala Gelsin

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 5909
Philips 2000 Serisi XB2142/10 Toz Torbasız Süpürge + HDA150/61 Türk Kahve Makinesi BXA0058/00

Satıcı: Zitek Bilişim

6.110,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 6110.03
Philips 2000 Serisi XB2142/10 Toz Torbasız Süpürge + HDA150/61 Türk Kahve Makinesi BXA0058/00

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

6.136,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

12 6136.05
Philips PowerCyclone XB2142/10 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 6299.00
PHİLİPS XB-2142/10 TORBASIZ SÜP+HDA150/61 HEDİYELİ

Satıcı: bilerekal

7.219,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 7219.05
Philips Xb-2142/10 Torbasiz Süp+Hda150/61 Hediyeli

Satıcı: Evcibizz

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

15 8509

Philips XB2142/10 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Philips XB2142/10 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
9 m
4 kg
6 m
Ses Seviyesi:
77 dB
Su Haznesi:
Yok

Philips XB2142/10 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 4 kg
• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 9 m

Philips XB2142/10 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.