Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
6.5 saat
Siklon Filtre:
Var
Net Ağırlık:
1.72 kg

Philips XC7057/01 Aqua Şarjlı Süpürge Fiyatları

Phılıps Xc7057 Aqua Plus 7000 Islak Kuru (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 12.999,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 12999.35
Phılıps Xc7057 Aqua Plus 7000 Islak Kuru (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 12.999,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 12999.35
Philips 7000 Serisi XC7057/01 Islak ve Kuru Dikey Şarjlı Süpürge altin-siyah

Satıcı: eksikarpuz

15.368,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 15368.55
Philips Xc7057/01 7000 Serisi 25.2 V Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Speedtecno

15.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 15459.00
Philips 7000 Serisi XC7057/01 Islak ve Kuru Dikey Şarjlı Süpürge altin-siyah

Satıcı: teknolojiankara

15.462,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 15462.32
Philips 7000 Serisi Xc7057/01 Kablosuz Dik Süpürge

Satıcı: Edakik

15.587,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 15587.10
Philips 7000 Serisi Aqua Kablosuz Elektrikli Süpürge – PowerCyclone 12 Teknolojisi, TriActive Akıllı LED Başlık, Islak ve Kuru Kullanım, 80 Dakikaya Kadar Çalışma Süresi (XC7057/01)

Satıcı: MerSel Teknoloji

15.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

7 15960
Philips 7000 Serisi Aqua 25.2 V Kablosuz Dik Süpürge, PowerCyclone 12, 80 dk'ya Kadar Şarj,

Satıcı: Trendyol

16.025,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 16025.12
Philips XC7057/01 7000 Serisi 25.2 V Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Burak Teknoloji | 497 yorum

16.041,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 16041.57
Philips XC7057/01 7000 Serisi 25.2 V Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: butikAli | 497 yorum

16.042,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 16042.50
Philips 7000 Serisi XC7057/01 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: RASYONEL

16.712,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 16712.13
Philips 7000 Serisi XC7057/01 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: SpeedTecno

16.719,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 16719.12
Philips 7000 Serisi XC7057/01 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: SpeedTecno

16.974,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 16974.03
Philips 7000 Serisi Aqua 25.2 V Kablosuz Dik Süpürge, PowerCyclone 12, 80 dk'ya Kadar Şarj,

Satıcı: Edakik

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 16999.00
PHİLİPS XC7057/01 AQUA PLUS 7000 ISLAK KURU ŞARJLI DİKEY SÜPÜRGE

Satıcı: SpeedTecno

17.459,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

15 17459.03
Philips XC7057/01 7000 Serisi 25.2 V Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: teknolojiankara

18.972,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

16 18972.00
Philips 7000 Serisi Xc7057/01 Kablosuz Dik Süpürge 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

17 19999.00
Philips Xc7057/01 Aqua Plus 7000 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 19999.00
Philips XC7057/01 7000 Serisi Kablosuz Dikey Süpürge

59 yorum

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

19 19999.00
Philips 7000 Serisi Xc7057/01 25.2 V Islak Ve Kuru Dikey Şarjlı Süpürge Siyah

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 27999.00

Philips XC7057/01 Aqua Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Philips XC7057/01 Aqua Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
6.5 saat
Var
1.72 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
80 dB
Su Haznesi:
Var

Philips XC7057/01 Aqua Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 1.72 kg

Philips XC7057/01 Aqua Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.