Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
6 saat
Siklon Filtre:
Var
Net Ağırlık:
1.72 kg

Philips XC8054/01 Aqua Plus Şarjlı Süpürge Fiyatları

Philips Aqua Plus 8000 Serisi Kablosuz Dikey Süpürge XC8054/01 25 V Güç Değeri ile Islak Kuru Temizlik - Siyah

Satıcı: ARS-TEKNO | 112 yorum

17.660,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 17660.70
Philips Aqua Plus 8000 Serisi Kablosuz Dikey Süpürge XC8054/01 25 V Güç Değeri ile Islak Kuru Temizlik - Siyah

Satıcı: ÜLKEA ÜLKÜGRUP | 112 yorum

17.669,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 17669.07
Philips 8000 Serisi Aqua Plus Kablosuz Dik Süpürge, 25.2 V, 80 dk'ya kadar Çalışma Süresi, XC8054/01

Satıcı: Trendyol

17.968,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 17968.85
Philips Aqua Plus 8000 Serisi XC8054/01 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 17999.00
Philips Xc8054/01 Aqua Plus 8000 Serisi Dikey Şarjlı Süpürge Mercan

Satıcı: VEYİSOĞLU

18.681,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 18681.10
Philips Xc8054/01 Aqua Plus Kablosuz Dik Süpürge

Satıcı: Nar724

18.681,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 18681.10
Philips 8000 Serisi Aqua Plus Kablosuz Dik Süpürge, 25.2 V, 80 dk'ya kadar Çalışma Süresi, XC8054/01

Satıcı: bizdensec

19.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 19000.00
Philips XC8054/01 Aqua Plus 8000 Serisi Dikey Şarjlı Süpürge mercan

Satıcı: ars-tekno

19.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 19000.00
Philips Aqua Plus 8000 Serisi Kablosuz Dikey Süpürge XC8054/01

Satıcı: BAKSERLTD

19.304,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 19304.01
Philips Aqua Plus 8000 Serisi XC8054/01 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: BG Arzenis

19.399,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 19399.03
Philips Aqua Plus 8000 Serisi Kablosuz Dikey Süpürge XC8054/01

Satıcı: bilerekal

19.399,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 19399.03
Philips Xc8054/01 Kablosuz Şarjlı Dikey Aqua Süpürge

Satıcı: ÇETİNBAŞ GROUP

19.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 19459
Philips Aqua Plus 8000 Serisi XC8054/01 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: bilerekal

19.949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 19949.05
Philips XC8054/01 Aqua Plus 8000 Serisi Dikey Şarjlı Süpürge mercan

Satıcı: VEYİSOĞLU

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 19999.00
Philips XC8054/01 8000 Serisi Aqua Plus 25,2 V Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Makroreyon

20.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 20159.00
Philips XC8054/01 Aqua Plus 8000 Serisi Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

20.607,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

16 20607.00
Philips Xc8054/01 Aqua Plus 8000 Serisi Kablosuz Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: Gelenalsin

28.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 28849.00
Philips Xc8054/01 Aqua Plus 8000 Serisi Kablosuz Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 29999.00

Philips XC8054/01 Aqua Plus Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Philips XC8054/01 Aqua Plus Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
6 saat
Var
1.72 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
80 dB
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
380 ml

Philips XC8054/01 Aqua Plus Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Beş Katmanlı Filtrasyon Sistemi

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 1.72 kg

Philips XC8054/01 Aqua Plus Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.