Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
6 saat
Siklon Filtre:
Var
Net Ağırlık:
3 kg
Çalışma Süresi:

Philips XW7263/11 Aquatrio Şarjlı Süpürge Fiyatları

Philips Xw-7263/11 Islak Kuru Dikey Süpürge

Satıcı: SALMANLI

14.773,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 14773.10
Philips Dayanıklı Islak & Kuru Kablosuz Dikey Süpürge 7000 Serisi XW7263/11

Satıcı: HESAPLI MAĞAZA

15.028,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 15028.05
Philips Aqua Trio 7000 Serisi XW7263/11 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge yesil

Satıcı: saturnteknolojik

15.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 15389.00
Philips 7000 Serisi AquaTrio XW7263/11 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge 15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 15499.00
Philips 7000 Serisi Aquatrio Xw7263/11 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Hesaplı Ürünler

15.992,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 15992.40
Philips 7000 Serisi AquaTrio Kablosuz Dikey Süpürge, Islak&Kuru Temizlik, Otomatik Temizleme ve Şarj İstasyonu, Kuru Süpürme Başlığı, XW7263/11 - Siyah

Satıcı: BakserLTD | 198 yorum

15.995,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 15995.07
Philips 7000 Serisi AquaTrio Kablosuz Dikey Süpürge, Islak&Kuru Temizlik, Otomatik Temizleme ve Şarj İstasyonu, Kuru Süpürme Başlığı, XW7263/11 - Siyah

Satıcı: Martelelektronik | 198 yorum

16.078,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 16078.77
Philips 7000 Serisi AquaTrio XW7263/11 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: BAKSERLTD

16.334,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 16334.01
Philips 7000 Serisi AquaTrio XW7263/11 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: SALMANLI

16.433,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 16433.01
Philips Dayanıklı Islak & Kuru Kablosuz Dikey Süpürge 7000 Serisi XW7263/11

Satıcı: TAŞARAVM

17.159,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 17159.30
Philips Aqua Trio 7000 Serisi XW7263/11 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge yesil

Satıcı: hesaplimagaza

17.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 17339.00
Philips 7000 Serisi AquaTrio Kablosuz Dikey Süpürge, XW7263/11

Satıcı: SARUHANEVİM

18.760,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 18760.50
Philips 7000 Serisi Aquatrio Xw7263/11 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: BERKEGRUP

21.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 21790.00
Philips Aqua Trio 7000 Seri Xw7263/11 Islak & Kuru Temizlik Kablosuz Dikey Süpürge 23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 23999.00
Philips 7000 Serisi Aquatrio Xw7263/11 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 23999.00
Philips 7000 Serisi AquaTrio XW7263/11 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: gelenalsın

25.087,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

16 25087.00
Philips XW7263/11 7000 Serisi AquaTrio Kablosuz Dikey Süpürge, Islak&Kuru Temizlik, Otomatik Temizle

Satıcı: ANTREPO

27.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

17 27290.00
Philips Xw7263/11 Aquatrio Kablosuz Islak ve Kuru Süpürge 33.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

18 33399.00

Philips XW7263/11 Aquatrio Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Philips XW7263/11 Aquatrio Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
6 saat
Var
3 kg
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
450 ml

Philips XW7263/11 Aquatrio Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 250 mm
• Boy 1150 mm
• Derinlik 260 mm
• Net Ağırlık 3 kg

Philips XW7263/11 Aquatrio Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.