Buhar Basıncı (Maks.):
3.5 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
1200 W
Isınma Süresi:
180 sn
Kablo Uzunluğu:
3 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
450 ml

PiranTech CB-02A Buharlı Temizleyici Fiyatları

PiranTech CB-02A Buharlı Temizlik Makinası-Buharlı Temizleyici

Satıcı: PiranTech Türkiye

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1199.00
Pirantech Cb-02A Buharlı Temizlik Makinası - Buharlı Temizleyici

Satıcı: PiranTech Türkiye

1.236,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1236.51
Pirantech CB-02A Buharlı Temizlik Makinası - Buharlı Temizleyici

Satıcı: PiranTech Türkiye | 170 yorum

1.364,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 1364.09
PiranTech CB-02A Buharlı Temizlik Makinası beyaz

Satıcı: pirantechturkiye

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 1399.00
Pirantech Cb-02A Buharlı Temizlik Makinesi - Buharlı Temizleyici

Satıcı: PiranTech Türkiye

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 1399.00
PiranTech CB- 02A Buharlı Temizlik Makinası - Buharlı Temizleyici - Floor Max Set

Satıcı: PiranTech Türkiye

1.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1869.00
Cb- 02A Buharlı Temizlik Makinası - Buharlı Temizleyici - Floor Max Set

Satıcı: PiranTech Türkiye

2.046,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2046.10
Pirantech Cb- 02A Buharlı Temizlik Makinası - Buharlı Temizleyici - Floor Max Set

Satıcı: PiranTech Türkiye

2.078,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 2078.01
Pirantech Cb- 02A Buharlı Temizlik Makinası - Buharlı Temizleyici - Floor Max Set - Beyaz

Satıcı: PiranTech Türkiye | 15 yorum

2.092,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 2092.09
pirantech CB- 02A Buharlı Temizlik Makinası - Buharlı Temizleyici - Floor Max Set

Satıcı: PiranTech Türkiye

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 2299.00

PiranTech CB-02A Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

PiranTech CB-02A Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

3.5 bar
1200 W
180 sn
3 m
Var
450 ml

PiranTech CB-02A Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 3 m

PiranTech CB-02A Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.