Buhar Basıncı (Maks.):
4 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
2000 W
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1.5 litre

PiranTech CB-102A Buharlı Temizleyici Fiyatları

CB-102A 2000W Buharlı Temizlik Makinesi – 4.0 Bar Basınç, 1.5l Su Haznesi - Beyaz

Satıcı: PiranTech Türkiye | 25 yorum

5.504,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 5504.59
Pirantech CB-102A 2000 W 1.5 L Buharlı Temizlik Makinesi beyaz

Satıcı: pirantechturkiye

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 5899.00
Pirantech CB-102A Buharlı Temizleyici

Satıcı: PiranTech Türkiye

5.988,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 5988.51
CB-102A 2000W Buharlı Temizlik Makinesi – 4.0 Bar Basınç, 1.5l Su Haznesi - Beyaz

Satıcı: SevvalHome | 25 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 5999.00
pirantech CB-102A 2000W Buharlı Temizlik Makinesi – 4.0 Bar Basınç, 1.5L Su Haznesi

Satıcı: PiranTech Türkiye

6.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 6149.00
PiranTech CB-102A Buharlı Temizlik Makinesi // EK-200 Torbasız Kablolu Dikey Süpürge Elektrikli Süpürge

Satıcı: PiranTech Türkiye

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 7199.00
Cb-102A Buharlı Temizlik Makinesi // Ek-200 Torbasız Kablolu Dikey Süpürge Elektrikli Süpürge

Satıcı: PiranTech Türkiye

7.519,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 7519.60
PiranTech CB-102A Buharlı Temizlik Makinesi // KT-703 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: PiranTech Türkiye

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 8399.00
Cb-102A Buharlı Temizlik Makinesi // Es-07 Panda Islak & Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: PiranTech Türkiye

8.409,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 8409.60

PiranTech CB-102A Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

PiranTech CB-102A Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Yatay

PiranTech CB-102A Buharlı Temizleyici İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

PiranTech CB-102A Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.