Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Kablo Uzunluğu:
4 m
Su Haznesi:
Yok

PiranTech EK200 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Pirantech EK-200 Torbasız Kablolu Dikey Süpürge Elektrikli Süpürge - Siyah

Satıcı: PiranTech Türkiye | 6 yorum

2.045,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2045.07
Pirantech Ek200 Torbasız Kablolu Dikey Süpürge Elektrikli Süpürge

Satıcı: Amazon.com.tr

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 2009
PiranTech Ek200 Torbasız Kablolu Dikey Süpürge Elektrikli Süpürge

Satıcı: PiranTech Türkiye

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1999.00
Pirantech EK-200 Torbasız Kablolu Dikey Süpürge Elektrikli Süpürge

Satıcı: PiranTech Türkiye

2.177,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 2177.01
Pirantech EK200 Torbasız Kablolu Dikey Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: pirantechturkiye

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 2249.00
Pirantech EK200 Torbasız Kablolu Dikey Süpürge 1 lt Toz Haznesi ile Güçlü Temizlik Performansı - Siyah

Satıcı: Asyam Home | 4 yorum

2.324,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 2324.07
PiranTech Ek200 Torbasız Kablolu Dikey Süpürge Elektrikli Süpürge

Satıcı: Qedii

3.598,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 3598.20
Cb-103A Buharlı Temizlik Makinesi // Ek-200 Torbasız Kablolu Dikey Süpürge Elektrikli Süpürge

Satıcı: PiranTech Türkiye

5.784,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5784.10

PiranTech EK200 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

PiranTech EK200 Elektrikli Süpürge Özellikleri

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 4 m

PiranTech EK200 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.