Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Net Ağırlık:
3.5 kg
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1.2 litre

PiranTech KT-703 Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

PiranTech Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi – Derinlemesine Temizliğin Yeni Adresi!

Satıcı: PiranTech Türkiye

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3499.00
PiranTech KT-703 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi – Derinlemesine Temizliğin Yeni Adresi!

Satıcı: PiranTech Türkiye

3.810,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 3810.51
PiranTech KT-703 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi – Derinlemesine Temizliğin Yeni Adresi!

Satıcı: PiranTech Türkiye

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 3999.00
Pirantech KT-703 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi – Derinlemesine Temizliğin Yeni Adresi! - Beyaz

Satıcı: PiranTech Türkiye | 18 yorum

4.549,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 4549.09
Pirantech KT-703 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi – Derinlemesine Temizliğin Yeni Adresi! - Beyaz

Satıcı: Asyam Home | 18 yorum

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 5099.00
PiranTech KT-703 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi & CB702 Buharlı Mop | Halı ve Sert Zemin Temizleyici

Satıcı: PiranTech Türkiye

6.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6349.00
Es-07 Panda Islak & Kuru Elektrikli Süpürge // Kt-703 Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: PiranTech Türkiye

6.407,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6407.10
Cb-103A Buharlı Temizlik Makinesi // Kt-703 Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: PiranTech Türkiye

7.341,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7341.60

PiranTech KT-703 Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

PiranTech KT-703 Halı Yıkama Makinesi Temel Özellikleri

Yok
3.5 kg
5 m
Var
1.2 litre

PiranTech KT-703 Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Yatay

ÖLÇÜLER

• Boy 320 mm
• Net Ağırlık 3.5 kg
• Kablo Uzunluğu 5 m

PiranTech KT-703 Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.