Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Ses Seviyesi:
84 dB
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1.4 litre

PiranTech V22C Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Pirantech V22C Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi - Cam Temizleme Makinesi - Evcil Hayvan Temizleme makinesi

Satıcı: Asyam Home | 177 yorum

5.046,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5046.03
PiranTech Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi - Cam Temizleme Makinesi - Evcil Hayvan Temizleme Makinesi

Satıcı: PiranTech Türkiye

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4999.00
Pirantech V22C Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi - Cam Temizleme Makinesi - Evcil Hayvan Temizleme makinesi

Satıcı: PiranTech Türkiye | 177 yorum

5.186,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 5186.09
Pirantech V22C Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: PiranTech Türkiye

5.444,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 5444.01
Pirantech V22C Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi (Beyaz-Siyah)

Satıcı: züccaciyecim

5.771,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 5771.94
PiranTech Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi - Cam Temizleme Makinesi - Evcil Hayvan Temizleme Makinesi

Satıcı: Züccaciyecim

6.542,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6542.90
Pirantech V22C Koltuk Ve Halı Yıkama - Cam Temizleme Makinesi beyaz

Satıcı: zuccaciye-cim

7.287,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 7287.02
Es-330 Pro Kablosuz Dikey Süpürge & V22c Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: PiranTech Türkiye

15.040,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 15040.10

PiranTech V22C Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

PiranTech V22C Halı Yıkama Makinesi Temel Özellikleri

Yok
84 dB
Var
1.4 litre

PiranTech V22C Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Boru Malzemesi Plastik
• Park Pozisyonu Dikey

PiranTech V22C Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.