Emiş Gücü:
Isınma Süresi:
10 sn
Net Ağırlık:
2.8 kg
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
700 ml

Polti Moppy Black Premium Buharlı Mop Fiyatları

Polti Moppy Black Premium Kablosuz Buharlı Temizleyici Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

4.801,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4801.02
Polti Moppy Black Premium Kablosuz Buharlı Temizleyici Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 4899.00
Polti Moppy Black Premium Kablosuz Buharlı Temizleyici Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 4899.00
Polti Moppy Black Premium Kablosuz Buharlı Paspas - Siyah

Satıcı: Nice Teknoloji

5.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 5690.00
Polti Moppy Black Premium Kablosuz Buharlı Temizleyici Paspas moopyblack

Satıcı: Nice Teknoloji

8.991,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 8991.00
Polti Moppy White Premium Kablosuz Buharlı Paspas, Beyaz

Satıcı: Gani Teknoloji

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 9990.00
Polti Moppy Black Premium Kablosuz Buharlı Paspas, Siyah

Satıcı: Nice Teknoloji

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 10000.00
Polti Moppy White Premium Buharlı Paspas 1500 W

Satıcı: Polti Türkiye

12.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 12099.00
Polti Moppy Black Premium

Satıcı: Polti Türkiye

12.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 12099.00

Polti Moppy Black Premium Buharlı Mop Fiyat Geçmişi

Polti Moppy Black Premium Buharlı Mop Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

ÖLÇÜLER

• En 410 mm
• Boy 980 mm
• Derinlik 210 mm
• Net Ağırlık 2.8 kg

Polti Moppy Black Premium Buharlı Mop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.