Hareket Yarıçapı:
8 m
Buhar Basıncı (Maks.):
4.5 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
2000 W
Buhar Çıkışı:
110 g/dak
Isınma Süresi:
660 sn
Net Ağırlık:
4.9 kg
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
2 litre

Polti Vaporetto Eco Pro 3.0 Buharlı Temizleyici Fiyatları

Polti Vaporetto Pro 8X Eco Plus Yatay Buharlı Temizlik Makinesi beyaz

Satıcı: AiryshopAS

14.160,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 14160.10
Polti Vaporetto Pro 8X Eco Plus Yatay Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Airyshop

14.452,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 14452.70
Polti Vaporetto Pro 8X Eco Plus 5 Bar Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: DijitalAnkastre | 1 yorum

21.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 21840.00
Polti Vaporetto Smart 110 Eco 4 Bar Buharlı Temizlik Makinesi - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 21999.00
Polti Vaporetto Pro 8X Eco Plus Yatay Buharlı Temizlik Makinesi beyaz

Satıcı: DİJİTALANKASTRE

23.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 23000.00
Polti Vaporetto Eco Pro 3.0 4,5 Bar Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Nice Teknoloji

57.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 57500.00
Polti Vaporetto Eco Pro 3.0 4.5 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: Nice Teknoloji

57.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 57850.00
Polti Vaporetto Pro 100 Eco Power Yatay Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Nice Teknoloji

60.349,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 60349.85
Polti Vaporetto 2’in1 Eco Pro 3.0 Iron Kit (fluid) 4,5 Bar Buharlı Temizleyici-Ütü Hediyeli

Satıcı: Nice Teknoloji

63.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 63500.00
Polti Vaporetto Pro 100 Eco Power Yatay Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Gani Teknoloji

69.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 69000.00

Polti Vaporetto Eco Pro 3.0 Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

Polti Vaporetto Eco Pro 3.0 Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

8 m
4.5 bar
2000 W
110 g/dak
660 sn
4.9 kg
Var
2 litre

Polti Vaporetto Eco Pro 3.0 Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

ÖLÇÜLER

• En 320 mm
• Boy 340 mm
• Derinlik 320 mm
• Net Ağırlık 4.9 kg
• Hareket Yarıçapı 8 m

Polti Vaporetto Eco Pro 3.0 Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.