Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Hareket Yarıçapı:
7.5 m
Buhar Basıncı (Maks.):
4 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
1500 W
Buhar Çıkışı:
110 g/dak
Isınma Süresi:
120 sn
Su Haznesi:
Var

Polti Vaporetto Smart 100 B Buharlı Temizleyici Fiyatları

Polti Vaporetto Smart 100 B Yatay Buharlı Temizlik Makinesi beyaz

Satıcı: AiryshopAS

10.344,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 10344.10
Polti Vaporetto Smart 100 B Yatay Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Airyshop

10.661,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 10661.30
Polti Vaporetto Smart 100 B 4 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: Airyshop

11.415,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 11415.93
POLTI Vaporetto Smart 100 B 4 Bar Buharlı Temizlik

Satıcı: Airyshop

11.428,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 11428.77
Polti Vaporetto Smart 100B 1500W 4 Bar Buharlı Temızleyıcı

Satıcı: btpeak

11.569,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 11569.10
POLTI Vaporetto Smart 100 B 4 Bar Buharlı Temizlik

Satıcı: BTPEAK

11.624,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 11624.07
Poltı Vaporetto Smart 100B 1500W 4 Bar Buharlı Temızleyıcı

Satıcı: Gilya Home | 2 yorum

11.829,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 11829.09
Poltı Vaporetto Smart 100B 1500W 4 Bar Buharlı Temızleyıcı

Satıcı: BTPEAK | 2 yorum

11.829,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 11829.09
Polti Vaporetto Smart 100 B 4 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: BTPEAK

12.609,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 12609.03
Polti Vaporetto Smart 100 B Yatay Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: BTPEAK

12.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 12899.00
Polti Vaporetto Smart 100B Buharlı Temizleyici, 1500W, Mavi

Satıcı: PremiumSepet

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 13009
Polti Vaporetto Smart 100 B Yatay Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Gilya Home

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 12999.00
Polti Vaporetto Smart 100 B Yatay Buharlı Temizlik Makinesi beyaz

Satıcı: fixkirmizibeyaz

12.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 12999.10

Polti Vaporetto Smart 100 B Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

Polti Vaporetto Smart 100 B Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

Yok
7.5 m
4 bar
1500 W
110 g/dak
120 sn
Var
Su Tankı Kapasitesi:
2 litre

Polti Vaporetto Smart 100 B Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

ÖLÇÜLER

• En 270 mm
• Boy 290 mm
• Derinlik 400 mm
• Hareket Yarıçapı 7.5 m

Polti Vaporetto Smart 100 B Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.