Toz Torbası:
Yok
Siklon Filtre:
Yok
Buhar Basıncı (Maks.):
4 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
1500 W
Buhar Çıkışı:
110 g/dak
Isınma Süresi:
120 sn
Net Ağırlık:
5 kg
Kablo Uzunluğu:

Polti Vaporetto Smart 100 T Buharlı Temizleyici Fiyatları

Polti Vaporetto Smart 100 T 1500W 4 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: Gilya Home

9.981,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 9981.57
Polti Vaporetto Smart 100 T 1500W 4 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: BTPEAK

10.761,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 10761.64
Polti Vaporetto Smart 100 T Yatay Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: BTPEAK

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 10900.00
Polti Vaporetto Smart 100 T Yatay Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Gilya Home

11.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 11000.00
Polti Vaporetto Smart 100T 4 Bar Dezenfeksiyon Solüsyonlu Buharlı Temizleyici

Satıcı: btpeak

11.569,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 11569.10
Polti Vaporetto Smart 100T 4 Bar Dezenfeksiyon Solüsyonlu Buharlı Temizleyici

Satıcı: BTPEAK | 4 yorum

11.738,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 11738.09
Polti Vaporetto Smart 100T 4 Bar Dezenfeksiyon Solüsyonlu Buharlı Temizleyici

Satıcı: Gilya Home | 4 yorum

11.829,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 11829.09
Polti Vaporetto Smart 100T 4 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: BTPEAK

12.609,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 12609.03
Polti Vaporetto Smart 100T 4 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: Myros

12.689,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 12689.06
Polti Vaporetto Smart 100T Buharlı Temizleyici

Satıcı: PremiumSepet

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 13009

Polti Vaporetto Smart 100 T Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

Polti Vaporetto Smart 100 T Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

Yok
4 bar
1500 W
110 g/dak
120 sn
5 kg
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
2 litre

Polti Vaporetto Smart 100 T Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• En 270 mm
• Boy 290 mm
• Derinlik 400 mm
• Net Ağırlık 5 kg
• Kablo Uzunluğu 7.5 m

Polti Vaporetto Smart 100 T Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.