Hareket Yarıçapı:
7.5 m
Buhar Basıncı (Maks.):
3 bar
Max. Isıtıcı Gücü:
1800 W
Buhar Çıkışı:
85 g/dak
Isınma Süresi:
480 sn
Net Ağırlık:
5.5 kg
Kablo Uzunluğu:
4 m
Su Haznesi:
Var

Polti Vaporetto Smart 30R Buharlı Temizleyici Fiyatları

Polti Vaporetto Smart 30 R Yatay Buharlı Temizlik Makinesi Kırmızı

Satıcı: FEBHOME

6.452,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 6452.50
Polti Vaporetto Smart 30 R Kırmızı Buharlı Temizleyici

Satıcı: Airyshop

6.540,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6540.60
Polti Vaporetto Smart 30 R 3 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: FEB Home Beyaz Eşya

6.887,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 6887.50
Polti Vaporetto Smart 30 R 3 Bar Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: DKN KURUMSAL

6.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 6975.00
Polti Vaporetto Smart 30 R 3 Bar Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Airyshop

7.020,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 7020.57
Polti Vaporetto Smart 30 R 3 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: ONLINE STOR

7.105,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 7105.00
Polti Vaporetto Smart 30 R 3 Bar Buharlı Temizlik MaK. - Beyaz - Koyu Kırmızı

Satıcı: Premium Sepet

9.099,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 9099.09
Polti Vaporetto Smart 30 R 3 Bar Buharlı Temizlik MaK. - Beyaz - Koyu Kırmızı

Satıcı: Serçe Home

9.828,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 9828.00
Polti Vaporetto Smart 30 R 3 Bar Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: EKARTEK

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 12000.00
Polti Vaporetto Smart 30 R 3 Bar Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Polti Türkiye

13.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 13199.00

Polti Vaporetto Smart 30R Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

Polti Vaporetto Smart 30R Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

7.5 m
3 bar
1800 W
85 g/dak
480 sn
5.5 kg
4 m
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1.6 litre

Polti Vaporetto Smart 30R Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

ÖLÇÜLER

• En 250 mm
• Boy 290 mm
• Derinlik 390 mm
• Net Ağırlık 5.5 kg
• Kablo Uzunluğu 4 m
• Hareket Yarıçapı 7.5 m

Polti Vaporetto Smart 30R Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.