Hareket Yarıçapı:
7.5 m
Buhar Basıncı (Maks.):
3 bar
Isınma Süresi:
480 sn
Net Ağırlık:
5.5 kg
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1.6 litre

Polti Vaporetto Smart 30S Buharlı Temizleyici Fiyatları

Polti Vaporetto Smart 30 S Yatay Buharlı Temizlik Makinesi Beyaz

Satıcı: FEBHOME

6.452,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 6452.50
Polti Vaporetto Smart 30 S 3 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: FEB Home Beyaz Eşya

6.887,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 6887.50
Polti Vaporetto Smart 30 S 3 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: ONLINE STOR

7.075,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 7075.60
Polti Vaporetto Smart 30 S 3 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: btpeak

7.119,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 7119.10
Polti Vaporetto Smart 30 S Gri Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: DKN KURUMSAL

7.254,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 7254.00
Polti Vaporetto Smart 30 S 3 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: Gilya Home | 1 yorum

7.279,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 7279.09
Polti Vaporetto Smart 30 S 3 Bar Buharlı Temizleyici

Satıcı: BTPEAK | 1 yorum

7.279,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 7279.09
Polti Vaporetto Smart 30 S Gri Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Premium Sepet

7.349,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 7349.02
Polti Vaporetto Smart 30 S 3 Bar Buharlı Temizleyici, Gri

Satıcı: PremiumSepet

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 7809
Polti Vaporetto Smart 30 S Yatay Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: BTPEAK

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 7799.00
Polti Vaporetto Smart 30 S Yatay Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Gilya Home

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 7999.00

Polti Vaporetto Smart 30S Buharlı Temizleyici Fiyat Geçmişi

Polti Vaporetto Smart 30S Buharlı Temizleyici Temel Özellikleri

7.5 m
3 bar
480 sn
5.5 kg
Var
1.6 litre

Polti Vaporetto Smart 30S Buharlı Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Aksesuar Yeri Var
• Park Pozisyonu Yatay

ÖLÇÜLER

• En 250 mm
• Boy 290 mm
• Derinlik 390 mm
• Net Ağırlık 5.5 kg
• Hareket Yarıçapı 7.5 m

Polti Vaporetto Smart 30S Buharlı Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.