Motor Gücü (En Yüksek):
Hareket Yarıçapı:
7.5 m
Isınma Süresi:
20 sn
Net Ağırlık:
2.83 kg
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
500 ml

Polti Vaporetto SV660_Style Buharlı Mop Fiyatları

Polti Vaporetto SV660 Style 2 si 1 Arada Style Dikey Buharlı Temizlik Makinesi - Gri

Satıcı: BTPEAK

9.099,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 9099.09
Polti Vaporetto SV660 Style Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: BTPEAK

8.849,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 8849.11
Polti Vaporetto Sv660 Style 2 Si 1 Arada Style Dikey Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: btpeak

8.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8899.10
Polti Vaporetto SV660 Style Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Premium Sepet

9.309,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 9309.02
Polti Vaporetto SV660_Style Buharlı Paspas, Gri

Satıcı: PremiumSepet

9.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 9500
Polti Vaporetto Style SV660 2'si 1 Arada 1500 W Buharlı Paspas, Gri

Satıcı: Premium Sepet

9.699,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 9699.03
Polti Vaporetto Style Sv660 2Si 1 Arada 1500 W Buharlı Paspas, Gri

Satıcı: Nice Teknoloji

9.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 9789.10
Polti Vaporetto SV660 Style 2si 1 arada Dikey Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: BTPEAK

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 9899.00
Polti Vaporetto SV660 Style 2 si 1 Arada Style Dikey Buharlı Temizlik Makinesi - Gri

Satıcı: Premium Sepet

10.009,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 10009.09
Polti Vaporetto SV660 Style 2si 1 arada Dikey Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Premium Sepet

12.526,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 12526.39
Polti Vaporetto Style SV660 2'si 1 Arada 1500 W Buharlı Paspas, Gri

Satıcı: Worker

15.519,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 15519.03

Polti Vaporetto SV660_Style Buharlı Mop Fiyat Geçmişi

Polti Vaporetto SV660_Style Buharlı Mop Temel Özellikleri

7.5 m
20 sn
2.83 kg
Var
500 ml

Polti Vaporetto SV660_Style Buharlı Mop Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Kireç Filtresi

ÖLÇÜLER

• En 310 mm
• Boy 1110 mm
• Derinlik 230 mm
• Net Ağırlık 2.83 kg
• Hareket Yarıçapı 7.5 m

Polti Vaporetto SV660_Style Buharlı Mop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.