Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Hareket Yarıçapı:
10 m
Net Ağırlık:
6.2 kg
Ses Seviyesi:
79.5 dB
Su Haznesi:
Yok

Profilo PSP5UHIJ Elektrikli Süpürge Fiyatları

Profilo PSP5UHIJ 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: tumbeyazesyalar

5.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 5375.00
Profilo Psp5uhıj Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Bi Dünya Eşya

5.446,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5446.80
Profilo PSP5UHIJ 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: dincerlerprofilo

5.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 5650.00
Profilo Psp5uhıj Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Kurumsal Mağaza

5.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 5900.00
Profilo PSP5UHIJ Elektirikli Süpürge - Beyaz

Satıcı: Profilocum

5.998,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 5998.50
Profilo Elektirikli Süpürge

Satıcı: mağazadanal

6.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 6450.00
Profilo PSP5UHIJ Elektirikli Süpürge - 0 - Beyaz

Satıcı: Lines+Home | 2 yorum

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 6499.00
Profilo Psp5uhıj 700 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Veradtm

6.770,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6770.20
Profilo PSP5UHIJ 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: kapidakifirsat

6.794,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 6794.53
PROFİLO PSP5UHIJ TORBALI SÜPÜRGE

Satıcı: Bims AVM

8.159,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 8159.04
Profilo PSP5UHIJ 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

9.532,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 9532.50
PROFİLO PSP5UHIJ TORBALI SÜPÜRGE

Satıcı: ergençler züccaciye

10.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 10250.00
PROFİLO ELEKTİRİKLİ SÜPÜRGE PSP5UHIJ

Satıcı: SEFA HOME

10.304,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 10304.00

Profilo PSP5UHIJ Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Profilo PSP5UHIJ Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
10 m
6.2 kg
79.5 dB
Yok

Profilo PSP5UHIJ Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler ULPA Filtre

ÖLÇÜLER

• En 287 mm
• Boy 290 mm
• Derinlik 446 mm
• Brüt Ağırlık 6.9 kg
• Net Ağırlık 6.2 kg
• Hareket Yarıçapı 10 m

Profilo PSP5UHIJ Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.