Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
8 m
Net Ağırlık:
4.2 kg
Kablo Uzunluğu:
5 m

Profilo PSU5BPOW Elektrikli Süpürge Fiyatları

PSU5BPOW Toz Torbalı Elektrikli Süpürge - Altın

Satıcı: Profilocum | 6 yorum

5.113,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 5113.14
Profilo PSU5BPOW 850 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: tumbeyazesyalar

5.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5080.00
PSU5BPOW Toz Torbalı Elektrikli Süpürge - Altın

Satıcı: Albihele | 6 yorum

5.208,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 5208.00
Profilo PSU5BPOW 850 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: ÖZKAN AVM

5.359,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 5359.90
Profilo PSU5BPOW 850 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: TuruncuElma

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5749.00
Profilo PSU5BPOW Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: BeratY

5.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 5889.00
Profilo PSU5BPOW Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: 50YILLIKESNAF

5.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 5890.00
PROFİLO PSU5BPOW SÜPÜRGE TOZ TORBALI

Satıcı: Özkan A.V.M

6.331,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 6341.2
Profilo PSU5BPOW 850 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Bims AVM

7.199,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 7199.04
Profilo PSU5BPOW 850 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Dalkılıç

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 7500.00
Profilo PSU5BPOW 850 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

7.672,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 7672.50
PROFİLO TOZ TORBALI SÜPÜRGE PSU5BPOW 9.945,60 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 9955.6
Profilo PSU5BPOW 850 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: SEFA HOME

10.044,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 10044.00

Profilo PSU5BPOW Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Profilo PSU5BPOW Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
8 m
4.2 kg
5 m
Ses Seviyesi:
80 dB
Su Haznesi:
Yok

Profilo PSU5BPOW Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Diğer Filtreler Hava Filtresi Mikro Filtre Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• En 290 mm
• Boy 237 mm
• Derinlik 367 mm
• Brüt Ağırlık 6 kg
• Net Ağırlık 4.2 kg
• Kablo Uzunluğu 5 m
• Hareket Yarıçapı 8 m

Profilo PSU5BPOW Elektrikli Süpürge Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.