Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Hareket Yarıçapı:
8 m
Net Ağırlık:
4.2 kg
Ses Seviyesi:
79.5 dB
Su Haznesi:
Yok

Profilo PSU5LU1 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Profilo PSU5LU1 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge lavanta-siyah

Satıcı: tumbeyazesyalar

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 3750.00
Profilo Psu5lu1 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: ERDOĞAN AVM GAZİANTEP

4.094,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4094.00
Profilo PSU5LU1 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge lavanta-siyah

Satıcı: seferihisarprofilo

4.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 4180.00
Profilo PSU5LU1 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: ÖZKAN AVM

4.291,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4291.84
Profilo PSU5LU1 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge - Mavi

Satıcı: DINKIRCI AVMM | 118 yorum

4.324,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 4324.50
Profilo Elektrikli PSU5LU1 Toz Torbalı Süpürge - 0 - Koyu Mavi

Satıcı: Karabük Çağdaş Pazarlama ltd | 3 yorum

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 4599.00
Profilo 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: KARACA MOBİLYA ÇAMARDI

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4699.00
Profilo Elektrikli Toz Torbalı Süpürge Psu5lu1

Satıcı: ÖZÜM

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4699.00
Profilo Psu5lu1 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Eroğlu Mağazacılık

4.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4895.00
Profilo PSU5LU1 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

5.812,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 5812.50
Profilo PSU5LU1 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Özkan AVM

5.849,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 5849.70
Profilo PSU5LU1 Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ergençler züccaciye

6.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 6250.00
Profilo PSU5LU1 Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: SEFA HOME

7.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 7680.00
Profilo PSU5LU1 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge 8.064,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8074

Profilo PSU5LU1 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Profilo PSU5LU1 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
8 m
4.2 kg
79.5 dB
Yok

Profilo PSU5LU1 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Hava Filtresi Mikro Filtre Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• En 290 mm
• Boy 237 mm
• Derinlik 367 mm
• Brüt Ağırlık 5.2 kg
• Net Ağırlık 4.2 kg
• Hareket Yarıçapı 8 m

Profilo PSU5LU1 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.