Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
Hareket Yarıçapı:
10 m
Net Ağırlık:
4.5 kg
Kablo Uzunluğu:
7 m

Profilo PSU7HIJ Elektrikli Süpürge Fiyatları

Profilo PSU7HIJ 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: ozozguravm

5.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 5200.00
Profilo PSU7HIJ 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: VEYİSOĞLU

5.231,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 5231.00
Profilo Psu7hıj 600w Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: BeratY

5.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 5740.00
Profilo UltraAllergy Toz Torbalı Elektrikli Süpürge - Hijyenik Filtre, Yüksek Emiş Gücü, Beyaz, 4 Litre Kapasite - Beyaz

Satıcı: Veyisoğlu | 234 yorum

5.756,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 5756.70
Profilo UltraAllergy Toz Torbalı Elektrikli Süpürge - Hijyenik Filtre, Yüksek Emiş Gücü, Beyaz, 4 Litre Kapasite - Beyaz

Satıcı: DINKIRCI AVMM | 234 yorum

5.858,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 5858.07
Profilo Elektrikli Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ERDEM MAĞAZALARI

6.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 6500.00
Profilo PSU7HIJ Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Bims AVM

6.719,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 6719.04
Profilo PSU7HIJ 850 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

7.347,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 7347.00
Profilo PSU7HIJ Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ergençler züccaciye

7.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 7900.00
Profilo PSU7HIJ 600 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: SEFA HOME

9.497,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 9497.60
Profilo PSU7HIJ 850 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: SEFA HOME

9.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 9579.00

Profilo PSU7HIJ Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Profilo PSU7HIJ Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
10 m
4.5 kg
7 m
Ses Seviyesi:
79 dB
Su Haznesi:
Yok

Profilo PSU7HIJ Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Yok
• Diğer Filtreler Mikro Filtre

ÖLÇÜLER

• En 295 mm
• Boy 265 mm
• Derinlik 410 mm
• Brüt Ağırlık 6.3 kg
• Net Ağırlık 4.5 kg
• Kablo Uzunluğu 7 m
• Hareket Yarıçapı 10 m

Profilo PSU7HIJ Elektrikli Süpürge Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Emir Profil Resmi

14 yorum

Emir Epey bunun motor gücü 600W
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.