Emiş Tipi:
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
1.7 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
75 dB

Roborock H60 Hub Ultra Şarjlı Süpürge Fiyatları

Roborock H60 Hub Ultra Dikey Süpürge Outlet Teşhir - Siyah Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: İnciBilişim

19.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 19530.00
Roborock H60 Hub Ultra Dikey Süpürge (Roborock Türkiye Garantili)

Satıcı: RNG TEKNOLOJİ

23.596,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 23596.68
Roborock H60 Hub Ultra Dikey Süpürge (Roborock Türkiye Garantili)

Satıcı: MIEKO

24.183,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 24183.10
Roborock H60 Hub Ultra Dikey Süpürge

Satıcı: MIEKO Türkiye

24.743,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 24743.83
Roborock H60 Hub Ultra Dikey Süpürge 1500+ L Toz Haznesi ile Turbo Başlıklı Şarjlı Temizlik - Siyah

Satıcı: MIEKO | 40 yorum

24.998,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 24998.40
Roborock H60 Hub Ultra Dikey Süpürge 1500+ L Toz Haznesi ile Turbo Başlıklı Şarjlı Temizlik - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 40 yorum

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 24999.00
Roborock H60 Hub Ultra Dikey Süpürge siyah

Satıcı: teknosa

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 24999.00
Roborock H60 Hub Ultra Dikey Süpürge - (Roborock Türkiye Garantili) 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 24999.00
Roborock H60 Hub Ultra Dikey Süpürge siyah

Satıcı: rngteknoloji

28.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 28500.00

Roborock H60 Hub Ultra Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Roborock H60 Hub Ultra Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Var
1.7 kg
75 dB

Roborock H60 Hub Ultra Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Metal Filtre Sünger

ÖLÇÜLER

• En 250 mm
• Boy 1146 mm
• Derinlik 293 mm
• Net Ağırlık 1.7 kg

Roborock H60 Hub Ultra Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.