Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
3.5 saat
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var

Samsung Bespoke AI Jet Lite Complete Şarjlı Süpürge Fiyatları

Samsung Bespoke AI Jet Lite Complete VS80F28DFP/TR Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: HOMEFORTECH | 34 yorum

25.016,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 25016.07
Samsung Bespoke AI Jet Lite Complete VS80F28DFP/TR Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: gureller | 34 yorum

25.388,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 25388.07
Samsung Bespoke Ai Jet Lite Complete Vs80F28Dfp/Tr İslak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Samsung Türkiye

27.090,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 27090.93
Samsung Bespoke Ai Jet Lite Complete Vs80F28Dfp/Tr İslak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: teknodeposu

27.481,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 27481.41
Samsung VS80F28DFP/TR Bespoke Aı Jet Lite Complete Şarjlı Dikey Süpürge gri

Satıcı: SamsungTürkiye

29.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 29639.00
Samsung VS80F28DFP/TR Bespoke Aı Jet Lite Complete Şarjlı Dikey Süpürge gri

Satıcı: SCENTER

29.835,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 29835.85
Bespoke AI Jet Lite Complete VS80F28DFP/TR Islak ve Kuru Şarjlı Dikey Süpürge 33.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 33509
Samsung Bespoke AI Jet Lite Complete 280W Emiş Gücü 34.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 34699.00
Samsung Bespoke AI Jet Lite Complete VS80F28DFP/TR Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Mobimbo

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 37999.00
Samsung Bespoke AI Jet Lite Complete VS80F28DFP/TR Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Samsung Türkiye

44.206,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 44206.82
Samsung Drmz Wett&Dry Dünyanın En Güçlü Bespoke AI Jet Lite Complete Şarjlı Gri Dikey Süpürgesi,Yapay Zekalı

Satıcı: Elvora Tech

51.972,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 51972.14

Samsung Bespoke AI Jet Lite Complete Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Samsung Bespoke AI Jet Lite Complete Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Li-ion
3.5 saat
Var
Net Ağırlık:
2.49 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
87 dB

Samsung Bespoke AI Jet Lite Complete Şarjlı Süpürge Özellikleri

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 250 mm
• Boy 1000 mm
• Derinlik 202 mm
• Brüt Ağırlık 8.9 kg
• Net Ağırlık 2.49 kg

Samsung Bespoke AI Jet Lite Complete Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.