Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
5 saat

Samsung Bespoke AI Jet Ultra Elite Extra Şarjlı Süpürge Fiyatları

Samsung VS90F40DAK/TR Şarjlı Dikey Süpürge 38.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 38499.00
Samsung Vs90f40dak/Tr Bespoke Aı Jet Ultra Elite Extra Dikey Süpürge

Satıcı: S.Teknoloji

38.992,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 38992.30
Samsung Bespoke Aı Jet Ultra Elite Extra - Siyah

Satıcı: SAMSUNG CENTER | 19 yorum

39.432,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 39432.13
Samsung Vs90f40dak/Tr Bespoke Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Gizerler

39.515,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 39515.00
Samsung Bespoke Aı Jet Ultra Elite Extra - Siyah

Satıcı: HOMEFORTECH | 19 yorum

39.524,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 39524.07
SAMSUNG VS90F40DAK/TR Bespoke AI Jet Ultra Elite Extra Dikey Süpürge siyah

Satıcı: SCENTER

40.766,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 40766.55
SAMSUNG VS90F40DAK/TR Bespoke AI Jet Ultra Elite Extra Dikey Süpürge siyah

Satıcı: SamsungTürkiye

41.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 41072.00
Samsung Bespoke Ai Jet Ultra Elite Extra Vs90F40Dak/Tr Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Samsung Türkiye

41.324,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 41324.13
Samsung Bespoke Ai Jet Ultra Elite Extra Vs90F40Dak/Tr Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: GÖKMEN

42.394,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 42394.05
Samsung Bespoke AI Jet Ultra Elite Extra Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Trendyol

43.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 43949.00
Samsung Bespoke AI Jet Ultra Elite Extra Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Teknofish

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 43999.00
VS90F40DAK/TR Bespoke AI Jet Ultra Elite Extra Dikey Süpürge 45.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 45509
Samsung Bespoke AI Jet Ultra Elite Extra 400W Emiş Gücü 47.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 47499.00

Samsung Bespoke AI Jet Ultra Elite Extra Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Samsung Bespoke AI Jet Ultra Elite Extra Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
5 saat
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.8 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
87 dB
Su Haznesi:
Yok

Samsung Bespoke AI Jet Ultra Elite Extra Şarjlı Süpürge Özellikleri

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Izgara Filtre Metal Filtre Mikro Filtre

ÖLÇÜLER

• En 250 mm
• Boy 1036 mm
• Derinlik 243 mm
• Net Ağırlık 2.8 kg

Samsung Bespoke AI Jet Ultra Elite Extra Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.