Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
Kablo Uzunluğu:
5 m
Ses Seviyesi:
78 dB

Schafer Vakum 900 W Elektrikli Süpürge Fiyatları

Schafer Vakum S Elektrikli Dikey Süpürge Kablolu 1 L Toz Haznesi ile Etkili Temizlik - Gri

Satıcı: NewTrendd | 9 yorum

1.599,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 1599.20
Schafer Vakum Dik Elektrikli Süpürge - Gri

Satıcı: İKİZLER ZÜCCACİYE | 47 yorum

1.859,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 1859.07
Schafer Vakum S Elektrikli Dikey Süpürge

Satıcı: NewTrendd

1.931,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 1931.08
Schafer Vakum S 1000 W Elektrikli Dikey Süpürge gri

Satıcı: newtrendd

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 2199.00
SCHAFER HOME schfer Vakum S Elektrikli Dikey Süpürge

Satıcı: TRENDSEPETİ

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2999.00
Schafer Vakum S 1000 W Elektrikli Dikey Süpürge gri

Satıcı: markae-ticaret

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 3000.00
Schafer Vakum S Elektrikli Dikey Süpürge

Satıcı: MARKA E-TİCARET

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 3000.00
Schafer Vakum S Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: Çeşit Var

3.114,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 3114.10
SCHAFER VAKUM S DİKEY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Satıcı: Çesitvar

3.135,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 3135.10
SCHAFER VAKUM S DİKEY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Satıcı: Cesitvar

3.254,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 3254.07

Schafer Vakum 900 W Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Schafer Vakum 900 W Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
5 m
78 dB
Su Haznesi:
Yok

Schafer Vakum 900 W Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Schafer Vakum 900 W Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.