Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.7 kg
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Shark Clean & Empty Auto-Empty System Şarjlı Süpürge Fiyatları

Shark Detect Clean&Empty Auto-Empty Sistemli Turbo Başlıklı Şarjlı Dikey Süpürge - Beyaz - Gold

Satıcı: TÜYAŞ | 64 yorum

22.227,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 22227.00
Shark Detect Clean&Empty Auto-Empty Sistemli Turbo Başlıklı Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: BlueGo

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 22999.00
Shark Detect Clean&Empty Auto-Empty Sistemli Turbo Başlıklı Şarjlı Dikey Süpürge - Beyaz - Gold

Satıcı: MutluEv | 64 yorum

23.063,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 23063.07
Shark Detect Clean&Empty IW3612EUT Auto-Empty Sistemli Turbo Başlıklı Şarjlı Dikey Süpürge 2 L beyaz

Satıcı: TVSHOOP

23.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 23990.00
Shark Detect Clean&Empty Auto-Empty Sistemli Turbo Başlıklı Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: TVSHOOP

24.466,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 24466.10
Shark Detect Clean&Empty Auto-Empty Sistemli Turbo Başlıklı Şarjlı Dikey Süpürge 2L

Satıcı: SharkNinja Türkiye

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 24999.00
Shark Detect Clean&Empty IW3612EUT Auto-Empty Sistemli Turbo Başlıklı Şarjlı Dikey Süpürge 2 L beyaz

Satıcı: n11

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 24999.00
Detect Clean & Empty Auto-Empty Sistemli Turbo Başlıklı Şarjlı Dikey Süpürge 2L 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 24999.00
Shark Detect Clean&Empty Auto-Empty Sistemli Şarjlı Dikey Süpürge 2L

Satıcı: Titanyum AVM

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 26999.00

Shark Clean & Empty Auto-Empty System Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Shark Clean & Empty Auto-Empty System Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
2.7 kg
Yok

Shark Clean & Empty Auto-Empty System Şarjlı Süpürge Özellikleri

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 2.7 kg

Shark Clean & Empty Auto-Empty System Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.