Emiş Tipi:
Şarj Süresi:
4 saat
Net Ağırlık:
3.95 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
84 dB
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
500 ml

Shark Hydrovac Pro Şarjlı Süpürge Fiyatları

Shark Hydrovac Pro Islak&Kuru Şarjlı Sil (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 9.749,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 9749.35
Shark Hydrovac Pro Islak&kuru Şarjlı Silme ve Süpürme Makinesi Xl - Füme

Satıcı: Hepsiburada | 44 yorum

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 14999.00
Shark HydroVac Pro Islak&Kuru Şarjlı Silme ve Süpürme Makinesi WD210EU

Satıcı: Amazon.com.tr

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 15009
Shark HydroVac Pro Islak&Kuru Şarjlı Silme ve Süpürme Makinesi Koyu Gri 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 14999.00
Shark Hydrovac Pro WD210EU Islak&Kuru Şarjlı Silme ve Süpürme Makinesi XL siyah

Satıcı: n11

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 14999.00
Shark HydroVac Pro Islak & Kuru Şarjlı Silme ve Süpürme Makinesi

Satıcı: Pazarama

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 14999.00
Shark Hydrovac Pro Islak&Kuru Şarjlı Silme ve Süpürme Makinesi XL 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 14999.00
Shark HydroVac Pro Islak ve Kuru Şarjlı Silme ve Süpürme Makinesi 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 14999.00
Shark HydroVac Pro Islak ve Kuru Şarjlı Silme ve Süpürme Makinesi 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 14999.00
Shark Hydrovac Pro Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: RASYONEL

17.459,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 17459.03
Shark Hydrovac Pro WD210EU Islak&Kuru Şarjlı Silme ve Süpürme Makinesi XL siyah

Satıcı: RASYONEL

17.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 17639.00
Shark Hydrovac Pro Islak&kuru Şarjlı Silme ve Süpürme Makinesi Xl - Füme

Satıcı: TÜYAŞ | 44 yorum

18.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 18600.00
Shark Hydrovac Pro Xl Islak & Kuru Şarjlı Silme Süpürme Makinesi, Dökülen Sıvılar, Toz Ve Kirler Için Güçlü Ve Pratik Çözüm

Satıcı: Bizegel

26.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 26700.00
Shark Hydrovac Pro Xl Islak & Kuru Kablosuz Temizlik Makinesi, Süpürme Ve Silme Güçlü Emiş Performansı

Satıcı: Bizegel

26.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 26700.00

Shark Hydrovac Pro Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Shark Hydrovac Pro Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

4 saat
3.95 kg
84 dB
Var
500 ml

Shark Hydrovac Pro Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

• Su Haznesi Var
• Su Tankı Kapasitesi 500 ml

TASARIM

ÖLÇÜLER

• En 240 mm
• Boy 1100 mm
• Derinlik 280 mm
• Net Ağırlık 3.95 kg

Shark Hydrovac Pro Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.