Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Net Ağırlık:
3.8 kg
Kablo Uzunluğu:

Shark StainStriker HairPro Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Shark StainStriker HairPro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama ve Leke Çıkarma Makinesi PX250EUT

Satıcı: Amazon.com.tr

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 9009
Shark StainStriker HairPro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama ve Leke Çıkarma Makinesi

Satıcı: EK Teknoloji

8.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8785.00
Shark StainStriker HairPro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama ve Leke Çıkarma Makinesi

Satıcı: YUMER

8.796,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8796.50
Shark StainStriker HairPro Pet Başlıklı Koltuk Yıkama ve Leke Çıkarma Makinesi 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 8999.00
Shark StainStriker HairPro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama ve Leke Çıkarma Makinesi

Satıcı: Pazarama

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8999.00
Shark StainStriker HairPro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama ve Leke Çıkarma Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9000.00
Shark PX250EUT StainStriker HairPro Pet Başlıklı Koltuk Yıkama Makinesi gri

Satıcı: kalemcenter

9.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 9550.00
Shark Stainstriker Hairpro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama Makinesi

Satıcı: segutech | 65 yorum

9.644,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 9644.20
Shark Stainstriker Hairpro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama Makinesi

Satıcı: C1teknoloji | 65 yorum

9.645,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 9645.09
Shark Stainstriker Hairpro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama Ve Leke Çıkarma Makinesi Px250eut cok-renkli

Satıcı: teknoaura

9.724,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 9724.05
Shark StainStriker HairPro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama ve Leke Çıkarma Makinesi

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

9.725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 9725.00
StainStriker HairPro Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

Satıcı: Bulvar Online

9.788,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 9788.49
Shark StainStriker HairPro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama ve Leke Çıkarma Makinesi 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 9999.00
Shark StainStriker HairPro Pet Koltuk Yıkama ve Leke Çıkarma Makinesi 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 9999.00
Shark Stainstriker Hairpro Pet Başlıklı Koltuk Yıkama Ve Leke Çıkarma Makinesi+ Hassas Mutfak Tartısı Hediye

Satıcı: HFTEKNOLOJİ

14.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 14790.00
Shark Stainstriker Hairpro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama Ve Leke Çıkarma Makinesi Px250Eut

Satıcı: Toy Fox

20.220,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 20220.99
Shark Stainstriker Hairpro - Pet Başlıklı, Koltuk Yıkama

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

21.315,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 21315.50

Shark StainStriker HairPro Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Shark StainStriker HairPro Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Tüy Filtresi

ÖLÇÜLER

• En 290 mm
• Boy 380 mm
• Derinlik 330 mm
• Net Ağırlık 3.8 kg
• Kablo Uzunluğu 3.4 m

Shark StainStriker HairPro Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.