Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
10 m
Net Ağırlık:
4.7 kg
Ses Seviyesi:
76 dB

Siemens iQ300 VSX21A300 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Siemens VSX21A300 Toz Torbasız Süpürge - Beyaz

Satıcı: btasiemens

5.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 5800.00
Siemens VSX21A300 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: POZİTİF DTM | 47 yorum

5.840,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 5840.40
Siemens VSX21A300 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: ÜmitTicaretDtm | 5 yorum

6.246,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 6246.43
Siemens VSX21A300 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: Pasacan

6.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 6750.00
Siemens AG SIEMENS TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE

Satıcı: MİREV

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 6799.00
Siemens Vsx21a300 Iq300 Toz Torbasız Süpürge Kırmızı

Satıcı: MaviSepet

6.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 6879.00
Siemens Vsx21a300 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: ALC DTM

7.297,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 7297.10
Siemens VSX21A300 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: kapidakifirsat

7.582,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 7582.53
Siemens VSX21A300 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: AKNİSAN DTM

7.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 7590.00
Siemens Vsx21a300 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: FIRSATLARDERYASI DTM

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 7999.00
Siemens VSX21A300 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: ALC DTM

8.133,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 8133.02
Siemens VSX21A300 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Tuğra Elektronik

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 9299.07
VSX21A300 iQ300 Kırmızı Toz Torbasız Süpürge 11.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 11841

Siemens iQ300 VSX21A300 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Siemens iQ300 VSX21A300 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
10 m
4.7 kg
76 dB

Siemens iQ300 VSX21A300 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Hava Filtreleme / Emisyon A

ÖLÇÜLER

• En 301 mm
• Boy 290 mm
• Derinlik 580 mm
• Net Ağırlık 4.7 kg
• Hareket Yarıçapı 10 m

Siemens iQ300 VSX21A300 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.