Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Yok
Hareket Yarıçapı:
9 m
Net Ağırlık:
5.9 kg

Siemens VS06B1110 Compact Class Elektrikli Süpürge Fiyatları

Siemens VS06B1110 700 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Koyu Mavi 4 L Kapasite ile Derinlemesine Temizlik

Satıcı: Premium Sepet | 138 yorum

6.128,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 6128.70
Siemens Vs06B1110 Compact Class 700 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Premium Sepet

5.879,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 5879.02
Siemens VS06B1110 Süpürge

Satıcı: Premium Sepet

5.964,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 5964.53
Siemens Vs06b1110 Compact Class 700 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Premium Sepet

6.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 6179.00
Siemens VS06B1110 Elektrikli Süpürge - Beyaz

Satıcı: btasiemens

6.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 6200.00
Siemens VS06B1110 700 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: Premiumsepet

6.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 6349.00
Siemens VS06B1110 700 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: kapidakifirsat

6.928,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 6928.00
Siemens Vs06B1110 Compact Class 700 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: kapidakifirsat

7.070,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 7070.33
Siemens Vs06b1110 Compact Class 700 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: GAMA EV ALETLERİ

7.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 7450.00
Siemens Toz Torbalı Süpürge Synchropower Mavi Vs06b1110

Satıcı: Kurtoğlu Ticaret

8.891,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8891.10
Siemens VS06B1110 Süpürge

Satıcı: Kurtoğlu Ticaret

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 9990.00

Siemens VS06B1110 Compact Class Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Siemens VS06B1110 Compact Class Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
9 m
5.9 kg
Kablo Uzunluğu:
7 m
Ses Seviyesi:
80 dB
Su Haznesi:
Yok

Siemens VS06B1110 Compact Class Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Yok
• Siklon Filtre Yok

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 34 kW
• Enerji Sınıfı B
• Hava Filtreleme / Emisyon B
• Halı Temizlik Performansı E
• Sert Zemin Performansı D

ÖLÇÜLER

• En 287 mm
• Boy 255 mm
• Derinlik 400 mm
• Brüt Ağırlık 6 kg
• Net Ağırlık 5.9 kg
• Kablo Uzunluğu 7 m
• Hareket Yarıçapı 9 m

Siemens VS06B1110 Compact Class Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.