Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
Hareket Yarıçapı:
10 m
Net Ağırlık:
4.5 kg
Su Haznesi:
Yok

Siemens VSC3A210 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Siemens VSC3A210 iQ300 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: btasiemens | 64 yorum

5.952,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 5952.00
Siemens VSC3A210 iQ300 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: carsidangelsin

6.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 6240.00
Siemens VSC3A210 iQ300 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: Maxxdükkan | 64 yorum

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 6299.00
Siemens VSC3A210 iQ300 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: GamaEvAletleri

6.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 6649.00
Siemens Vsc3a210 Iq300 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: GAMA EV ALETLERİ

6.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6749.00
Siemens Vsc3a210 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: İstanbul Ankastre

7.551,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 7551.70
Siemens Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: GAMA EV ALETLERİ

7.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 7600.00
Siemens Vsc3a210 İq300 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS

8.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 8899.10
Siemens Vsc3A210 Iq300 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: KEA Ev Aletleri

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 9299.07
Siemens VSC3A210 Elektrikli Süpürge

Satıcı: KEA Ev Aletleri

9.699,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 9699.03
Siemens Vsc3A210 Iq300 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: Kurtoğlu Ticaret

10.220,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 10220.70
Siemens VSC3A210 Elektrikli Süpürge

Satıcı: Kurtoğlu Ticaret

10.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 10990.00

Siemens VSC3A210 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Siemens VSC3A210 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
10 m
4.5 kg
Yok

Siemens VSC3A210 Elektrikli Süpürge Özellikleri

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Yok
• Diğer Filtreler Mikro Filtre

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 28 kW
• Enerji Sınıfı A
• Hava Filtreleme / Emisyon B
• Halı Temizlik Performansı C
• Sert Zemin Performansı A

ÖLÇÜLER

• En 295 mm
• Boy 265 mm
• Derinlik 410 mm
• Brüt Ağırlık 5.8 kg
• Net Ağırlık 4.5 kg
• Hareket Yarıçapı 10 m

Siemens VSC3A210 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.