Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
5 saat
Net Ağırlık:
3.5 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
82 dB

Siemens VSM120B Şarjlı Süpürge Fiyatları

Siemens iQ500 VSM120B Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi 10 YIL MOTOR GARANTİLİ

Satıcı: Premium Sepet

11.661,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 11661.02
Siemens VSM120B Dikey Şarjlı Süpürge - Lacivert

Satıcı: Premium Sepet

11.996,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 11996.07
Siemens VSM120B Dikey Şarjlı Süpürge - Lacivert

Satıcı: firsatlarderyasi | 5 yorum

12.089,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 12089.07
Siemens iQ500 VSM120B Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi 10 YIL MOTOR GARANTİLİ

Satıcı: Premium Sepet

12.124,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 12124.03
Siemens iQ500 VSM120B Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi 10 YIL MOTOR GARANTİLİ

Satıcı: kapidakifirsat

12.271,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 12271.13
SİEMENS VSM120B Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Fırsatlarderyası DTM

12.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 12349.05
Siemens Iq500 Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi Ürün Tanıtım Sunumu Vsm120b

Satıcı: BABAOĞLU

12.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 12460.00
Siemens iQ500 Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi 10 YIL MOTOR GARANTİLİ

Satıcı: Premium Sepet

12.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 12799.00
Siemens iQ500 Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi 10 YIL MOTOR GARANTİLİ

Satıcı: AKNİSAN DAYANIKLI TÜKETİM

12.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 12800.00
Siemens IQ500 VSM120B Şarjlı Dikey Süpürge lacivert

Satıcı: kapidakifirsat

12.912,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 12912.68
Siemens Vsm120b Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: FIRSATLARDERYASI DTM

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 12999.00
Siemens IQ500 VSM120B Şarjlı Dikey Süpürge lacivert

Satıcı: aknisandtm

13.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 13250.00
IQ500 VSM120B Şarjlı Dikey Süpürge 21.046,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 21056.72

Siemens VSM120B Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Siemens VSM120B Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
5 saat
3.5 kg
82 dB
Su Haznesi:
Yok

Siemens VSM120B Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Kartuş Filtre

ÖLÇÜLER

• En 252 mm
• Boy 1315 mm
• Derinlik 204 mm
• Net Ağırlık 3.5 kg

Siemens VSM120B Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.