Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
5 saat
Net Ağırlık:
4.1 kg
Çalışma Süresi:

Siemens VSM120XXL Şarjlı Süpürge Fiyatları

Siemens iQ500 VSM120XXL Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi 10 YIL MOTOR GARANTİLİ

Satıcı: Premium Sepet

16.345,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 16345.42
Siemens Iq500 Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi Ürün Tanıtım Sunumu Vsm120xxl

Satıcı: BABAOĞLU

16.687,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 16687.50
Siemens iQ500 VSM120XXL Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi 10 YIL MOTOR GARANTİLİ

Satıcı: kapidakifirsat

17.019,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 17019.81
Siemens IQ500 VSM120XXL Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi lacivert

Satıcı: kapidakifirsat

17.049,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 17049.11
Siemens iQ500 VSM120XXL Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi 10 YIL MOTOR GARANTİLİ

Satıcı: Premium Sepet

17.071,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 17071.03
SİEMENS DİK ŞARJLI VSM120XXL Şarjlı Süpürge iQ500 Mavi

Satıcı: Fırsatlarderyası DTM

17.099,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 17099.05
Siemens Iq500 Vsm120xxl Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

17.464,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 17464.50
Siemens Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Premium Sepet

17.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 17690.00
Siemens Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Fırsatlarderyası

17.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 17699.00
Siemens VSM120XXL Dikey Şarjlı Süpürge 18 V Güç Değeri ve Turbo Başlık ile Etkili Temizlik

Satıcı: firsatlarderyasi | 8 yorum

18.134,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 18134.07
Siemens VSM120XXL Dikey Şarjlı Süpürge - Siyah

Satıcı: btasiemens

18.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 18300.00
Siemens IQ500 VSM120XXL Dik Şarjlı Elektrik Süpürgesi lacivert

Satıcı: carsidangelsin

19.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 19000.00
IQ500 VSM120XXL Şarjlı Dikey Süpürge 28.766,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 28776.34

Siemens VSM120XXL Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Siemens VSM120XXL Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
5 saat
4.1 kg
Ses Seviyesi:
82 dB
Su Haznesi:
Yok

Siemens VSM120XXL Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Kartuş Filtre

ÖLÇÜLER

• En 252 mm
• Boy 1315 mm
• Derinlik 204 mm
• Net Ağırlık 4.1 kg

Siemens VSM120XXL Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.