Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
11 m
Net Ağırlık:
4.5 kg
Ses Seviyesi:
77 dB

Siemens VSP3AAAA Elektrikli Süpürge Fiyatları

Siemens VSP3AAAA iQ300 Plus 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge turuncu

Satıcı: carsidangelsin

7.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 7950.00
Siemens Vsp3aaaa İq300 Plus 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Turuncu

Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS

9.433,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9433.10
Siemens VSP3AAAA iQ300 Plus 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Turuncu

Satıcı: butikAli | 42 yorum

9.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 9495.00
Siemens Vsp3aaaa İq300 Plus 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Turuncu

Satıcı: KEA Ev Aletleri

9.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9789.10
Siemens VSP3AAAA iQ300 Plus 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Turuncu

Satıcı: GÜVENBURADA | 42 yorum

9.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 9850.00
Siemens Vsp3Aaaa Iq 300 Plus 750 Watt Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: KEA Ev Aletleri

9.857,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 9857.07
Siemens VSP3AAAA iQ300 Plus 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge turuncu

Satıcı: GamaEvAletleri

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 10000.00
Siemens VSP3AAAA IQ 300 Plus 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: AKNİSAN DTM

10.442,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 10442.00
Siemens iQ300 Plus 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Turuncu

Satıcı: KOZBA

10.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10450.00
Siemens VSP3AAAA IQ 300 Plus 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Babaoglu Siemens

13.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 13920.00
Siemens iQ300 Plus 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Turuncu

Satıcı: TEGS

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 13999.00
VSP3AAAA iQ300 Plus Limited Edition Kırmızı Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi 14.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 14510

Siemens VSP3AAAA Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Siemens VSP3AAAA Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
11 m
4.5 kg
77 dB
Su Haznesi:
Yok

Siemens VSP3AAAA Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H10
• Siklon Filtre Yok

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 28 kW
• Enerji Sınıfı A
• Hava Filtreleme / Emisyon A
• Halı Temizlik Performansı A
• Sert Zemin Performansı A

ÖLÇÜLER

• En 265 mm
• Boy 295 mm
• Derinlik 410 mm
• Brüt Ağırlık 7.7 kg
• Net Ağırlık 4.5 kg
• Hareket Yarıçapı 11 m

Siemens VSP3AAAA Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.