Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
10 m
Net Ağırlık:
4.7 kg
Ses Seviyesi:
78 dB

Siemens VSX21A320 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Siemens C İQ300 VSX21A320 Toz Torbasız Süpürge Mavi 2 Yıl 220 - 240 V 1500+ L 700-1000 Watt 71 Dba - 80 Dba - Altın

Satıcı: Dilek Beyaz Eşya | 8 yorum

6.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 6789.00
Siemens İQ300 VSX21A320 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi-siyah

Satıcı: ÜmitTicaretDtm | 4 yorum

7.852,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7852.72
Siemens VSX21A320 iQ300 Toz torbasız Süpürge Mavi

Satıcı: ymt ev aletleri

8.369,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 8369.10
Siemens Vsx21a320 Iq300 Toz Torbasız Süpürge Mavi

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARIM

8.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 8820.00
Siemens C İQ300 VSX21A320 Toz Torbasız Süpürge Mavi 2 Yıl 220 - 240 V 1500+ L 700-1000 Watt 71 Dba - 80 Dba - Altın

Satıcı: HOMEFORTECH | 8 yorum

8.834,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 8834.07
Siemens İq300 Vsx21A320 Toz Torbasız Süpürge Mavi

Satıcı: KEA Ev Aletleri

8.927,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 8927.07
Siemens İQ300 VSX21A320 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi-siyah

Satıcı: GamaEvAletleri

9.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9020.00
Siemens VSX21A320 iQ300 Toz torbasız Süpürge Mavi

Satıcı: KEA Ev Aletleri

9.311,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 9311.03
Siemens VSX21A320 iQ300 Toz torbasız Süpürge Mavi

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARIM

9.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 9840.00
VSX21A320 iQ300 Mavi Toz Torbasız Süpürge 14.884,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 14894.84

Siemens VSX21A320 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Siemens VSX21A320 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
10 m
4.7 kg
78 dB
Su Haznesi:
Yok

Siemens VSX21A320 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 301 mm
• Boy 287 mm
• Derinlik 449 mm
• Brüt Ağırlık 7.1 kg
• Net Ağırlık 4.7 kg
• Hareket Yarıçapı 10 m

Siemens VSX21A320 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.