Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
10 m
Net Ağırlık:
5.6 kg

Siemens VSX41A300 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Siemens VSX41A300 550 Watt Toz Torbasız Kırmızı Süpürge

Satıcı: Electro Beyaz Shop

7.334,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 7334.10
Siemens Vsx41a300 550 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

8.080,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 8080.30
Siemens VSX41A300 iQ500 Toz Torbasız Süpürge Kırmızı

Satıcı: EGE Teknoloji

8.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 8250
Siemens VSX41A300 iQ500 Toz Torbasız Süpürge Kırmızı

Satıcı: POZİTİF DTM | 118 yorum

8.360,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 8360.70
Siemens VSX41A300 iQ500 Toz torbasız Süpürge

Satıcı: E-BAŞARI

8.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 8469.00
Siemens VSX41A300 550 Watt Toz Torbasız Kırmızı Süpürge

Satıcı: MEGAMALL

8.583,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 8583.82
Siemens VSX41A300 IQ500 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: electrobeyazshop

8.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 8749.00
Siemens VSX41A300 iQ500 Toz torbasız Süpürge

Satıcı: KAYA KARDEŞLER SIEMENS

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 8799.00
Siemens VSX41A300 iQ500 Toz Torbasız Süpürge Kırmızı

Satıcı: inovativstore | 118 yorum

8.835,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 8835.00
Siemens VSX41A300 IQ500 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: Pasacan

9.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 9550.00
Siemens Vsx41a300 İq500 Toz Torbasız Süpürge Kırmızı

Satıcı: Göktuğ Ticaret

9.669,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 9669.90
Siemens VSX41A300 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Babaoglu Siemens

10.560,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 10560.00
Siemens VSX41A300 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: KEA Ev Aletleri

10.669,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 10669.03
VSX41A300 iQ500 Kırmızı Toz Torbasız Süpürge 12.518,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 12528.31

Siemens VSX41A300 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Siemens VSX41A300 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
10 m
5.6 kg
Ses Seviyesi:
72 dB
Su Haznesi:
Yok

Siemens VSX41A300 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 324 mm
• Boy 267 mm
• Derinlik 474 mm
• Brüt Ağırlık 8.3 kg
• Net Ağırlık 5.6 kg
• Hareket Yarıçapı 10 m

Siemens VSX41A300 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.