Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
10 m
Net Ağırlık:
5.6 kg
Ses Seviyesi:
72 dB

Siemens VSX41A322 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Siemens iQ500 VSX41A322 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi

Satıcı: Emek Ticaret | 27 yorum

9.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 9300.00
Siemens İq500 Vsx41A322 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi

Satıcı: Smarttek

9.297,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 9297.94
Siemens VSX41A322 550 W Toz Torbasız Süpürge - Beyaz

Satıcı: Emek Ticaret

9.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 9300.00
Siemens VSX41A322 550 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: DMS

11.472,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 11472.00
Siemens iQ500 VSX41A322 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: Tokgöz-DTM

12.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 12719.00
Siemens Vsx41a322 Süpürge Toz Torbasız Mavi

Satıcı: Beyazon

16.190,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 16190.20
Siemens iQ500 VSX41A322 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: kapidakifirsat

17.805,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 17805.08
Siemens İq500 Vsx41A322 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi

Satıcı: kapidakifirsat

18.276,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 18276.75
VSX41A322 iQ500 Mavi Toz Torbasız Süpürge 19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 19509
Siemens İq500 Vsx41a322 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi

Satıcı: Göktuğ Ticaret

21.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 21360.00

Siemens VSX41A322 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Siemens VSX41A322 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
10 m
5.6 kg
72 dB
Su Haznesi:
Yok

Siemens VSX41A322 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13

ÖLÇÜLER

• En 324 mm
• Boy 267 mm
• Derinlik 474 mm
• Brüt Ağırlık 9.1 kg
• Net Ağırlık 5.6 kg
• Hareket Yarıçapı 10 m

Siemens VSX41A322 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.