Emiş Tipi:
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
400 ml

Sinbo SFC 4101 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Sinbo Sfc-4101 Şarjlı Islak Kuru Süpürge Beyaz – Vakum + Mop + Yıkama, Bldc Motor

Satıcı: LUMİSA HOME

4.894,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4894.10
Sinbo Sfc-4101 Islak-Kuru Yüzey Temizleyici-Beyaz

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

5.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5209
Sinbo Sfc-4101 Islak - Kuru Yer Temizleme Makinesi Beyaz

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

5.604,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 5604.05
Sinbo Sfc-4101 Islak - Kuru Yer Temizleme Makinesi Beyaz

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

5.722,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 5722.03
Sinbo Sfc-4101 Islak - Kuru Yer Temizleme Makinesi Beyaz

Satıcı: Lumisa Home

5.759,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 5759.04
Sinbo Sfc-4101 Islak - Kuru Yer Temizleme Makinesi Beyaz

Satıcı: Lumisa Home

5.765,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 5765.07
Sinbo SFC-4101 Beyaz Islak - Kuru Temizleme Makinesi 0,4 L Toz Haznesi ile Sessiz Çalışma Özelliği

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası | 1 yorum

5.872,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 5872.52
Sinbo SFC-4101 Beyaz Islak - Kuru Temizleme Makinesi 0,4 L Toz Haznesi ile Sessiz Çalışma Özelliği

Satıcı: Lumisa Home | 1 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 5999.00
Sinbo Sfc-4101 Islak-Kuru Yer Temizleme Makinesi Beyaz

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

6.239,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6239.51
Sinbo Sfc-4101 Islak - Kuru Yer Temizleme Makinesi Beyaz

Satıcı: Kuzey Pazarlama

7.821,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7821.00
Sinbo SFC-4101 Şarjlı Islak Kuru Süpürge Temızleyici Beyaz

Sadece Mobilde

7.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 8000

Sinbo SFC 4101 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Sinbo SFC 4101 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

• Su Haznesi Var
• Su Tankı Kapasitesi 400 ml
• Kirli Su Tankı Kapasitesi 360 ml
• Aksesuar Paspas Başlık

TASARIM

Sinbo SFC 4101 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.