Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
1.4 kg
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Sinbo SVC-8625 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Sinbo SVC-8625 Elektrikli Süpürge Beyaz Renk, 600 Watt Güçlü Emiş, 0,8 L Toz Haznesi ile Kolay Kullanım

Satıcı: SESASHOP | 36 yorum

1.394,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 1394.07
Sinbo Svc-8625 Dikey Elektrikli Süpürge Katlanır Borulu, El Süpürgesi, 800 Ml Toz Hazneli

Satıcı: LUMİSA HOME

1.289,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1289.60
Sinbo SVC-8625 Elektrikli Süpürge Beyaz Renk, 600 Watt Güçlü Emiş, 0,8 L Toz Haznesi ile Kolay Kullanım

Satıcı: Lumisa Home | 36 yorum

1.412,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 1412.67
Sinbo SVC-8625 600 W Dikey Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: lumisahome

1.484,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1484.10
Sinbo Svc-8625 Dikey Elektrikli Süpürge Katlanır Borulu, El Süpürgesi, 800 Ml Toz Hazneli

Satıcı: LUMİSA HOME

1.556,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1556.60
Sinbo SVC-8625 Kırmızı Dikey Elektrikli Süpürge Katlanır Borulu, El Süpürgesi, 800 ml Toz Hazneli

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.585,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1585.55
Sinbo SVC-8625 Kablolu Dikey Süpürge Güçlü Emiş Gücü, Sessiz ve Hafif El Süpürgesi, Pratik Kullanım

Satıcı: billhom

1.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1599.90
Sinbo SVC-8625 Kablolu Dikey Süpürge Güçlü Emiş Gücü, Sessiz ve Hafif El Süpürgesi, Pratik Kullanım

Satıcı: Gülhanem Home

1.689,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1689.99
SİNBO SVC-8625 DİKEY ELEKTRİKLİ PRATİK SÜPÜRGE ERGOMİK KATLANABİLİR BORU - ESNEK HAREKET 600W MOTOR

Satıcı: Nargo

3.055,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 3055.90
Go İthalat SİNBO SVC-8625 DİKEY ELEKTRİKLİ PRATİK SÜPÜRGE ERGOMİK KATLANABİLİR BORU - ESNEK HAREKET 600W MOTOR

Satıcı: Durukar Ticaret

3.153,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 3153.24
SİNBO SVC-8625 DİKEY ELEKTRİKLİ PRATİK SÜPÜRGE ERGOMİK KATLANABİLİR BORU - ESNEK HAREKET 600W MOTOR

Satıcı: DURUKAR TİCARET

3.276,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3276.53

Sinbo SVC-8625 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Sinbo SVC-8625 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
1.4 kg
5 m
Yok

Sinbo SVC-8625 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 1.4 kg
• Kablo Uzunluğu 5 m

Sinbo SVC-8625 Elektrikli Süpürge İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

Sinbo SVC-8625 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.